Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.01.14, 16:13   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türkiyede Yaşayan Biri Avrupalı Olabilir mi? | Pınar G.

SerseriGezgin, bu Tesekkürüm sadece emegine, yaziya olan yorumum asagida belli olacak!.

Iki sefer yaziyi okudum, birde yazarin kim oldugunu ögrenmemek icin, Googl´e bas vurdum.

Birkac satirinda, hak vermemek olmaz ama, tümüne bakildiginda, bir Bok sineginin bile, eseledigi yerde birseyler bulabilecegi tabloya vuruyorum.

Birincisi olarak, Basligi sorusturuyorum.

Türkiyenin Avrasyada yer aldigini anlasilan kimse sana anlatmamis, böylelikle hem Avrupa, hemde Asya kitasinda oldugu icin, oralara Avrasyada denir.

Sakin simdi yoldasin AKP Baskani, "Hashasi Tayyiple" karistirma, buda Ak-Denizi, White See olarak adlandirmisti!.

Fransaya yerlesmende ne tesadüf.

Sütcü Imam bile bunlari Anavataninda istememis, bu Mandalara karsi, Tabancasinin Magazinini bosaltmisti!.

Halbuki yeniden Fransizlar, Suriyeden Gazi Antep´e, Alman Mandalarinla simdilik kol kola, Sokaklarda geziyorlar.

Hani belki aklinda degilse hatirlatayim.
Ayni almanlar O tarihlerde, Ermeni hazinesini Almanyaya tasiyip, "Ingilizlerin" Ikinci Dünya savasinda, Hitlerin mahzeninden Ingiltereye tasidiklari Hazinedir!.

Bir Yüzyil Fransa, Ingiltere ve Almanya, Ermeni Hazinesini calmis olsalarda, halen Türkiyenin Ermeni soykirimini, tazelerler, simdilik Ermeni hazinesinide caldigimizi söylemezler, acaba nedendir?.

Yahu Fransadasin, bari su Osmanli tarihinde, Bosporosa getircekleri Heykelide bir konu yapta, coktan beri parasi ödenmis, islerini yerlerine getirsinler, su Fransiz dostlarin!.

Yada Caldiklari Paralari geri iade etsinler, Faaizinide unutmasinlar ama!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti