Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.01.14, 12:25   #15
Zümrüd-ü Anka
Tam Üye

Zümrüd-ü Anka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 25
Ettiği Teşekkür: 325
Aldığı Teşekkür: 1040
Rep Derecesi : Zümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerdeZümrüd-ü Anka Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Olu Gibi
Standart Cevap: Özür Dilemek mi Daha Zordur Özrü Kabul Etmek mi?

Bence özrü kabul etmek daha zordur. Çünkü öyle bi yanlışı affedersin ki devamlı seni düşüncelere sevkedebilir. Kendimden de biliyorum öğretmenime bi yanlış yapmıştım çokda severdim. Hayatımda ilk defa özür dileyecektim başta zorlansamda devamı geldi. Şöyle bi düşününce kabul etmesi daha zor geliyor. Çünkü sonuçta yanlış ona yapılmış...

Akıllı ve iyi niyetli insanlara özgü bir ada olması için neler vermezdim; öyle bir yer olsa ben bile vatansever kesilirdim

Albert Einstein

Zümrüd-ü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Zümrüd-ü Anka'in Mesajına Teşekkür Etti.