Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.01.14, 01:52   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hegel'in Hukuk Felsefesinin Eleştirisi

Ben sol içinde güvensizlik tohumları atmak, her devrimciyi bir diğerinden şüphe duyacak duruma getirmek istemem...

O lider bozuntularının çoğunu tanırım bir şekilde...

Bir çoğu önceden samimiydiler ama tezgaha çekilince sattılar davalarını...

Diyolar: ''ya idam ya mühebbet''...

Lider olmuş ama olamamlı...

Maça dara gelince 'tamam'' diyor, ''size çalışacağım''... İşte Dursun... Hapisten kaçırdılar ve ne tezgahlara alet etiler ********i...

Taner Akçam! Onu da hapisten kaçırdılar... ABD' de ermenolog kesildi...

Çok var böyle...

Ve bana da teklif ettiler ''bize çalış, seni hemen savcılıktan yırttıralım'' diye...

Bazıları karşılarında idam ve mühebbeti görünce sattılar davalarını ve yoldaşlarını...

Örgütlerini böldüler; amip gibi bir sol yarattılar... Sol içi çatışmalar çıkardılar en değerli devrimciler katlolsun diye...

Ya daha neler neler...

Ben bire birbiliyorum çoğunu...

Bu mücadele de benim aldığım en büyük ders şudur:

Önce bir ağaç olaksın tek ve hür...

Ondan sonra ormandaki pozisyonunu kendin belirleyeceksin...

Aslında kitaplar yazılır ama en kısa haliyle böyle...