Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.01.14, 02:21   #11
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39617
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hegel'in Hukuk Felsefesinin Eleştirisi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi hydrodynamicc Mesajı göster
Vay Be Abi Sende Açılmamış Kutuymuşsun

Senin Siyasi Görüşünü Az Çok Tahmin Ediyordum Hayırsızlardan Ama Sen

Şaşırttın Beni Şu An

Seninle Konu Hakkında Daha Detaylı Konuşmak İsterim. Okuduğum Kitaplardan

Yada Elime Geçen Sol Örgütlerin Yayınlarından sonra Chp de Siyaset

Yapılmayacağını Anladım En Azından Ve 4.5 Yıllık Serüvenimi Sona Erdirdim

Şu Ansa İsmini Başlarda Vermiştim Dayı'dan Bahsettin Şu Aralar Onlarlayım

Ama Şu Bahsettigin Olaylardan Sonra Düşünmeden Edemiyorum
Hydro ben aynalı odalarda başlarına brla açmayım diye ağzından kan kusanlardanım... Aynanın öte tarafındakini korurken, o öte taraftakiler sattılar ha... Ve bildim hepsini... Hepsişni de buldum...

Şube davasını satanları fişlemiş... Gerek duyduğunda evlerinden alıp getiriyorlardı şubeye... Satılmışlar da ''aha işte bu'' diyolardı...

Ama işte şans de.. Avukat buluyo amirin masasında isimlerini...

Sonra arıyosun, buluyosun ve diyosun ''lan ******** ben seni ötsem hemen seni de alacaklar içeri... Falakaya bile yatmadan nasıl hemen öttün lan?''

İşte 'ailem var', 'çoluk çocuk', 'mecburdum'... Ha önceden inkar ediyolar.... Sonra elleri mahkum itiraf...

Ama bu işlerin derinlerinden gelen ve hayatında tek bir yoldaşını ele vermeyen biri olarak diyorum ki:

Dünyada hiçbir ülkede Türkiye' deki kadar çok sol örgüt yoktur. Bak ara bulamazsın... Başka ülkelerde en fazla 7-8 tane vardır... Bizde onlarca hatta mikroskobik bakarsan yüzlerce...

Bunu nedeni Türkiye nin jeopolitik öneminden kaynaklanıyor...

Yoldaşlarına güvensiz olma ama bence hep yine de ''bir ağaç gibi tek ve hür'' ol... ''Ormandaki'' tavrın sana kalmış...

Ama bir lider sana ''öl' diyorsa ona ''madem sen lidersin önce sen öl'' diyebilmeli bir devrimci...

Ve bir lider gerçekten lider ise, miltana ''öl'' demeden önce kendi ölmeyi bilmeli...

Bak işte bugün... Başkalarına 'öl' diyenler hala bu solun başında anasını satim...

Binlerce militian öldü bu pislik hala yaşıyor...

Böyle işte...