Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.01.14, 12:58   #4
Hasat
Süper Üye

Hasat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 153
Ettiği Teşekkür: 8748
Aldığı Teşekkür: 12916
Rep Derecesi : Hasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzelHasat gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İnsana Dosta İhtiyacımız Vardır

Kendi evime taşındığım ilk zamanlar alttaki iki dairede sürekl, kavga var.Çığlıklar ağlama sesleri.İnsanın içi acıyor.Defalarca aşağı indim noluyor diye.Ama ne zaman inip müdahale etsem kavga bizim eve taşınıyor onlarla birlikte.Baktım böyle yaşamaya alışmışlar ilgilenmemeye başladım.
Cuma gecesi merdivende yine bir çığlık koptu duymazlıktan geldim.10 dk geçti be hala aşağıdakiler kapıştı gene sanıyorum.Meğer üst kattakinin küçük kızı havale geçiriyormuş.Kız kucakta bayılmış ateşlı.Kapıyı açmamla koşarak kadın önümden geçip geçti.Arabaları olmadığını biliyorum bağırdım arkasında kim götürecek seni hastaneye diyede o saatten sonra beni kim duyacak.
Çok üzüldüm sonradan o kadının o anda bize ihtiyacı vardı ve ben aşağıdakiler diye dışarı bile çıkmadım.
Hasat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Hasat'in Mesajına Teşekkür Etti.