Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.01.14, 02:31   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131122
Aldığı Teşekkür: 42553
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 11 Yaşındaki Çırağa İşkence!

Böyleleri yanimdan gecmiyor´ki.

Sene 1983, Ay 11´inci ay, Gün 19´u.

Cumartesi aksami.

Vurmak istemedigim sahis, kavga cikarmak amacli üzerime yürümüstü.

Yasim, 18.

Kendime vurdutmak istemedigim icin, arkasina gecip, elini kolunuda sikicana tutup, sikmaya baslamistim.

Solugu kesilmek üzere, berabercene cöktük.

Sonradan farkina vardim´ki, biraz daha beklemem lazimdi, tutusumu gevsetmek icin.

Zor soluk aldiginin farkina vardigimda, tutusumu biraz gevsetmistim.
Bunu firsat bilen sahis, sol elimin parmaklarini iki elinle tutup, ayirmaya calismis, o zamanda, yüzük parmagimin kemigi, elimin icinden catlamisti.

Tabiki bu acinin üzerine hemen tutusumu birakip, birkac tane gecirdim.

84´ün Nisan aylarinda, O tarihte iki disini kaybettigini, benim cok cani birisi oldugumu yaymaya baslamisti.

Neyse, sol elimin yüzük parmagi, elimin icinden catladigi icin, Alciya aldirttim.

Ne diyeyim sansima Kis idi, yoksa alciya bile aldirtmazdim.

Alciya aldiklarinda, belkide alciyi 5 sefer degistirdiler, alci daha sakat cikti.

Bir keresinde, yeniden alciyi yenilemistim, Otobüs duragina giderken, Otobüs duraginda Cümbüs vardi.

Bir genc, belkide yasi 28 ile 33 yaslarinda, yasli birisini patakliyordu.

Arasina girdim, Yasli adamin kacmasi icin Vakit kazanayim dedim.

Bu sefer, salak, bana dayanmaya calisti.

Ziyani yok, benim Postum burada daha kalindi.

Su saldirgan üzerime geldiginde, dikkat etmesini söyledim, zira bu alcili elle burnuna asagidan yukariya vurdugumda, burun kemigi, Beynine kadar gidebilecegini, böylelikle Hayatinla oynadigini söyledim.

Yasli adamda, bu ara saskina dönmüs, kacmakta bilmiyordu, orada bekleyip, bizi seyrede kaldi.

Su yasli adama öyle bir cikistim´ki, pabucunun numarasini bile görebilecektim, az daha.

Öbürkü adaminda önüne gecip, aksi yolda yol almasini söyledim, yoksa, alcili elimle tanisacagini.

He yaa, endiseleriniz icin tesekkürler, ellerim cok güzel gelisti sonunda.

Bu kirikliktan sonra artik, Ellerimi Aluminyum kapilarda gelistirip, sonralari, Beton Isik direklerinde gelistirmeye baslamistim.

Söyle birde Cocuklara Iskence yapmaya kalkan bir sahis ellerime gecse, Mobiletini bile Boynuna cevirebilirdim.

Belkide simdi Tarihleri nasil aklinda tutabildin diye, sorularda olusur?.

Benim icin önemli günlerden birisiydi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.