Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.14, 23:51   #22
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: İmam Hatip Öğretmeninden Skandal Sözler!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Ben de "senin" fikirlerini duymak istiyorum. Neyi nasıl gördüğünü anlat bize lütfen, düzgün bir şekilde konuşalım.

Senden yaşça büyük insanlara saçmalıyorsun demek, emir verir gibi konuşmak saygısızlıktır mesela.
Hadi canım sende ciddi misin

O bilir ona saygısızlık yapmayacağımı sen rahat ol aslanım. Denecek adam var denmeyecek adam var..

Küçükken okul öncesi kapı kapı üst sınıfa geçmiş abilerimiz ablalarımızdan kitap eski kitap arardık. Şimdi devlet getirip kitabını defterini eline veriyor. Her ilde neredeyse 3 tane üniversite oldu. Kontenjanlar açıldı üniversitede okumak önceden hayalken şimdi 40 yaşında bir adam bile istediği bölümle ilgili gidip eğitimini alabiliyor. 10 yılda neredeyse 600 tane okul yapılmış. Kız çocuklarının okullara gönderilmesi için bir sürü kampanyalar düzenlenmiş.

Bu adam eğitime gerçekten hiçmi birşey yapmadı ? Partici değilim ben sadece doğruya doğru yanlışa yanlış derim.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla