Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.01.14, 23:53   #23
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131141
Aldığı Teşekkür: 42557
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İmam Hatip Öğretmeninden Skandal Sözler!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Eğitime bu kadar yatırım yapan bir başbakanın olmuş mu daha önce ?

Bazen öyle bir saçmalıyon ki sinir olmamak elde değil, sana gülüp geçeceğim artık.

Bak suna simdilik sevindim.
Nedenini sorarsan,: Anca böyle senin Basbakaninin yanlislarini anlatmaya sebep verip, anlayamadigin konuyu gördüm.

Simdi basliyalim senin Basbakanin diye tanidigin sahisa.

4+4+4 sistemini getirerek, Cocuklara iyilikmi yaptigini zannediyorsun?.
Iste burada yaniliyorsun!.

4+4+4 sistemini getirecegine, Liseyi bitirme yasasi getirseydi, Millete daha hayirli olurdu.

Zira su 4+4+4 sisteminle, ilk Dört seneyi bitiren Cocuklari, Salafi Dini Kitaplarina göre, yetiskin, Okulun ilk etabini bitirmis amacli gösterilerine baglayarak yasalastirmaya kalkti.

Daha Kizimiz Kader, yeni canina kiydi.

Bu Kaderi paylasan, Kader´in yoldaslarini birde düsün.

Iste burada yasalari belirtipte, su Cocuklari Koruma amacli yasalar cikarsaydi, Bravo derdim!.

Bunun derdi, Cocuklari nasil yetiskin gösteripte, Sapik hocalari tarafindan Imam nikahinla kapatma düsüncesi!.

Bunun böyle olmadigini hiiic söylemeye kalkma, Kader Kizimizi daha yeni kaybettik!.

Bunun haricinde, birde Suriyeden gelen Mültecimi deniliyor?, onlara bak.

Burada Suriyeli Halkini yedirmem diyen Basbakan, simdi nerelerde?.

Burada kücük Cocuklarin Irzlarina gözlerini dikmis, ITLER adeta siraya dizilmis!.

Hangi haber sitelerine bakiyorsun´ki bunlari görmezden geliyorsun.

Onun haricinde, 2012 senesine kadar, kendimde Okullarda Ders verdim.

2006 Senesine kadar, Lise ögrencilerine Fizik ve Matematikte Özel ders verdim.

Bunlari yapabilmek icin, Berlindeki Zentralden, Sicil Dosyasindan Belge istendigini simdi hic belirtmeme gerek yok!.

Burada Analar, Babalar, Kanini, Canini, bizlerin ellerine veriyorlardi, nasil bunlara Ihanet edelim?.

Eskiden Karne ve Diploma meraklisiydik, simdi onlari Duvarlara bile asmayip, Dosyalara bile yerlestirmiyoruz.

Bir eksikligimizi gördügümüzde, yeniden bir zaman ayirip, kendimizi biraz daha yetistirmeye basliyoruz.

Sadece bir tabloyu burada sunayim.

Ellime bayagi yanastim, halen Kafam estiginde, Üniversitede, Cocuklarin yanlarina oturmaktan Zevk aliyorum.

Tabiki senin anliyacagin sekilde degil!.

Son bilinc ilerlemesini 2011 senesinin sonunda yapip, Okulu terk ettim.
Birkac sene ara verip, soluk almaya basladigimda, yeniden devam etmeyi düsünüyorum.

Belki birgün kafam eserse, Yabanci dillerede baslarim, siraya gecirmeye, simdilik lüzum görmüyorum.

Benim önder olarak belledigim sahislar, 80´ini bile gecmis, halen Okula giden sahislar!.

Kaldi burada 18 senem, ondan sonra, yeniden Uniye, Tam ögrenci olarak belki yazilabilirim.

Sadece Türkce degil, "birkac dilde", seni daha fazla kizdirabilmek icin.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.