Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.01.14, 00:11   #26
Efruz
Dost Nâzım

Efruz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 75
Ettiği Teşekkür: 31839
Aldığı Teşekkür: 10767
Rep Derecesi : Efruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyorEfruz artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: İmam Hatip Öğretmeninden Skandal Sözler!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Hadi canım sende ciddi misin

O bilir ona saygısızlık yapmayacağımı sen rahat ol aslanım. Denecek adam var denmeyecek adam var..

Küçükken okul öncesi kapı kapı üst sınıfa geçmiş abilerimiz ablalarımızdan kitap eski kitap arardık. Şimdi devlet getirip kitabını defterini eline veriyor. Her ilde neredeyse 3 tane üniversite oldu. Kontenjanlar açıldı üniversitede okumak önceden hayalken şimdi 40 yaşında bir adam bile istediği bölümle ilgili gidip eğitimini alabiliyor. 10 yılda neredeyse 600 tane okul yapılmış. Kız çocuklarının okullara gönderilmesi için bir sürü kampanyalar düzenlenmiş.

Bu adam eğitime gerçekten hiçmi birşey yapmadı ? Partici değilim ben sadece doğruya doğru yanlışa yanlış derim.
Slower, benim seninle bir samimiyetim yok. Bir daha bana "aslanım" gibi bir kelimeyi kullanma lütfen.

Konuya dönecek olursak. Adam kaç yaşına gelmiş, kızı yaşındaki çocuklara tahrik oluyor. Bizim burada dikkat çekmek istediğimiz bu. Zihniyet bacak arasından çıkamıyor. Şimdi lütfen düşün. Kız kardeşin hiçbir şey yapmamışken, sırf sadece okula gidiyorken, öğretmeni bu durumdan tahrik oluyor. Bunu da bir şekilde öğrendiğini düşün. Ne düşünürsün o adam hakkında?

Geçen cami konusunda da aynısı oldu. Ben 5 cami yapılacağına bir cami yapılır, diğer dördüne gidecek parayla insanlara yardım edilir dedim. Sokakta kalan onca insan varken onlara bina yaptırılır dedim. Fakat sen sadece camilerin yapılamayacağına dikkat ettin. Madem camiye bu kadar önem veriyorsun, ibadetine dinine bu kadar önem veriyorsun, insanlara yardım edilmesini de isterdin.

Senin yaptığın algıda seçicilik. Kocaman yazıda sadece bir cümleye takılıyorsun ve sadece onun üstüne gidiyorsun. Geri kalanı sana sorsalar da cevap vermiyor, üstüne dalga geçiyorsun.

Bırak olmasın mezar taşımız,
bir okul bahçesine gömsünler bizi
çocuklar koşsun üzerimizde.

Efruz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Efruz'in Mesajına Teşekkür Etti.