Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.01.14, 00:24   #28
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: İmam Hatip Öğretmeninden Skandal Sözler!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İlk başta söylemen gerekenleri, en sonda söylüyorsun. Yazdıklarını gören de sanar ki, ülkede senden başka müslüman yok..

İmam Hatip'de öğretmen olduğu tabi ki vurgulanacak. Aldığı eğitim normal bir eğitim mi? Daha çok daha çok müslüman ve hoş görülü olması gerekmez mi?

Abi ben derdimi tam olarak anlatamadığımdan oluyor

Üstteki vatandaş halen ne diyor oku lütfen;

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster

Konuya dönecek olursak. Adam kaç yaşına gelmiş, kızı yaşındaki çocuklara tahrik oluyor. Bizim burada dikkat çekmek istediğimiz bu. Zihniyet bacak arasından çıkamıyor. Şimdi lütfen düşün. Kız kardeşin hiçbir şey yapmamışken, sırf sadece okula gidiyorken, öğretmeni bu durumdan tahrik oluyor. Bunu da bir şekilde öğrendiğini düşün. Ne düşünürsün o adam hakkında?

Ben o öğretmenin söylediklerini onaylamadım. Çarptırma yada çarptırmaya çalışma yada en iyisi susalım artık seni hiç sevmedim ben.

Haberin yapılış şekli yanlış.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla