Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.01.14, 00:34   #32
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131140
Aldığı Teşekkür: 42557
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İmam Hatip Öğretmeninden Skandal Sözler!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@Insanlikarayan hatta Çetin abi hatta abicim deyimde saygısızlık olmasın şimdi

Konudaki bahsi geçen geri zekalı hatta beyinsiz herifin İmam hatipte öğretmenlik yaptığını kasıtlı şekilde vurgulanması Sanki İmam hatipte öğretmenlerin hepsi aynı şekilde düşünüyormuş gibi gösterilmesi yanlış.

Birde şöyle Türbanlı öğrenci resimleri konmuş oohhhh Tam Sözcülük haber olmuş Sende birde üzerine Tayyip falan diye girince... Neyse uzatmaya gerek yok. Vallahi bir daha girmeyeceğim bu konulara acayip başım ağrıyor.

Bir zamanlar, benimde bunlarin icinde oldugumu söylemistim degilmi?.

Halbuki, bunlar Berlinden, Frankfurta geldiginde, Frankfurt/Griesheimdeki ikinci yatilida bile yardimci oldum.

Anliyacagin, bu Teskilati bayagi biliyorum.

Bunlari ögrendigim icin, zaten Terk ettim!.

Daha sonra, Katolik kilsesine yakin, ama baglari olmayan bir sirkete yanasip, Afrikaya gidecegime, buralarda Okullarda ders vermeye baslamistim.

Sayet Onlara takilmis olsaydim, Marokko, (Fas) üzerinden Afrikaya ders vermeye gidecektim.

Alıntı:
abicim deyimde saygısızlık olmasın şimdi

Burada kolay kolay kusura bakmam.
Sadece kontagimiz olsun derim´ki, eksiklerini nasil tamamliyabilirim diye ögreneyim.

Öbür tarafa bakildiginda, halbuki coook bile gec kaldim, buna 1990 senelerinde baslamam lazimdi.

O zamanlar, Utancimdan agzimi acmadim!.

Sonuc olarakta, Kader´leri görmekteyiz!.

Bu tabloya karsi, kendimi bile sucluyorum.

Cok gec bile kaldim, Cooook!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.