Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.01.14, 08:27   #1
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Sep 2013
Konular: 389
Mesajlar: 3,967
Ettiği Teşekkür: 14738
Aldığı Teşekkür: 15637
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Bu İhanetleri Yapanlar Kim


Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin hiçbir döneminde, AKP iktidarı kadar kişiliksiz, teslimiyetçi, işbirlikçi ,hısız, rüşvetçi bir iktidar görmedi. Atatürk devrimlerine bu denli pervasızca, dil uzatılmadı mı?.Milli birliğimiz ve bağımsızlığımız bu denli aşağılanmadı mı?, ey milletim bunlar AKP iktidarında olmadı mı? .Mahkemelerin "mahkeme olmaktan çıktığı", teröristlerle müzakere edildiği , ayaklarına kırmızı halıların serildiği, askerlerin sanık, teröristlerinin tanık olduğu,bu ülkeyi bu hale getirenler kim .Aydınlarımızı ve Komutanlarımız uyduruk suçlarla toplama kamplarında tutulmuyor mu? Ülkemizi bölmek, parçalamak ve "SEVR" i, yeniden hortlatmak isteyenlerle, işbirliği yapan satılmış hainler kimler?

Yahudi kuruluşlardan aldığı cesaret madalyasını boynunda taşıyan kim?Peygamberimize hakaret eten papazı uçağın kapısında karşılayan kim? AB istedi diye hutbelerinden Allah kadında tek din islam'dır kaldıranlar, zinayı serbest bırakanlar kim? ey milletim kimlere oy verdiğini gör.İki sayfa 9 maddelik "ihanet" sözleşmesi imzalayanlar kim? İkiz "ihanet" yasasını mecliste onaylayanlar kim? Hala kime oy verdiğinin farkında değil misin.?Ey dindar müslüman uyanmak için hala ne bekliyorsun.

Yeraltı ve yer üstü kaynaklarının yabancılara peşkeş çekildiği, tüm kâr eten kuruluşları “babalar" gibi satanlar kim?129 milyar dolar olan dış borcu ,337 milyar dolara çıkaranlar kim ,149 milyar TL olan iç borcu, 387 milyar TL'sına çıkaranlar kim?Ekonomimiz sıcak paraya ve üç kağıt ekonomisine teslim etenler,tarım ve hayvancılığın sonunu getirenler, köylüyü ve çiftçiyi bitirenler samanı bile ithal etenler kim? Ey köylüm çiftçim emeklim hala kimlere oy verdiğinin farkında değil misin .

Milli bayramlarımızı kutlanmasını engelleyenler TC'yi silenler, andımızı kaldıranlar kim? İkiz Yasaları ve Vakıflar Yasası diye bilinen "ihanet" yasalarını çıkaranlar kim ? Eline Türk bayrağını alıp sokağa çıkanlara, otobüse binip marşlar söyleyip ATA’sına ulaşmaya çalışanlara,biber gazı tazyikli su ve orantısız güç kullananlara talimatları veren kim ?.

Bin yıldan beri yaşadığımız bu vatanda ,kurduğumuz Türkiye Cumhuriyeti Devletini ,son yıllarda sosyal, siyasal ekonomik askeri ve daha bir çok alanlarda çıkmaz içine düşürenler kim .Sınırlarımızı korumada başkasına muhtaçsanız, askerinizin kanını akıtanları inine kadar takipte başkalarından izin almak zorunda olanlar kim.Bu yapılanları Dinin imanın neresinde var .Ey ülkemin insanları bu yapılanlar sizleri rahatsız etmiyor mu?.Ey müslümanlar, bunlara söyleyecek sözünüz yok ?mu


30.01.2014
Deniz72


__________________
Bağımsızlıktan yoksun bir ulus,Uygar insanlık karşısında uşak olmaktan kurtulamaz.


MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.