Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.01.14, 20:38   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Orjinal Paris Havası Satılır mı?!

Şaka değil arkadaşlar gerçek!!!

Link Burda

Buda açıklaması..

Paris havası, 88 mm'lik kendi özel kutusunda, dünya mirası olan bu özel şehrin ruhunu taşıyarak gelir. Paris'teki üreticimizden her hafta yüzlerce galon taze hava tüm dünya ile beraber artık Türkiye'ye de gönderilmektedir.

İçindekiler:
20% The Louvre
20% Notre Dame
25% Eiffel Tower
15% Musée d’Orsay
10% Champs-Elysées
10% Sacre Coeur

Ürün %100 organiktir. Taze hava stresi alır, yorgunluğunuzu alır, huzur verir ve hayatınıza renk katar.

Siz de bir kutu alın ve Paris'te yaşadığınız atmosferi ve unutulmaz anıları evinize taşıyın.

Ya da Paris'e hiç gitmediniz mi? Hemen siparişinizi verin, Paris turunuza evinizden başlayın.

Ayrıca Paris havası arkadaşlarınız ve aileniz için de muhteşem bir hediye alternatifidir. Magnet ve kupaları unutun. Evinizin en ilgi çekici objesine artık çok yakınsınız.

Dibine not - Başta şaka sandım halende şaka sanıyorum gerçek olamaz.. ya lan neyse ben birşey demiyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.