Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.14, 11:11   #29
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5976
Mesajlar: 25,788
Ettiği Teşekkür: 100617
Aldığı Teşekkür: 141443
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(3 Şubat - 9 Şubat
)

Bu hafta; Maddi manevi güçleneceğiz alt yapınızı güçlendirebileceğiniz imkanlarla karşılaşacaksınız. Dostluklarınız pekişecek sizi tamamlayacaklar adeta ve daha da güçlenmeniz için seferber olacaklar. Gezegensel enerjilerin yansıması ile inancınız güçlenecek ve haklı olduğunuz konularda hakkınızı alacak maddi manevi kazançlı çıkarak. Sizi yoran olay ve kişilere karşı iyi bir ders vereceksiniz. Arkadaş ve dostlarınız ile ilişkileriniz çok daha iyi bir hal alacak ve sizler özel yaşamınızda da onların aracılığı ile keyifli gelişmeler yaşayacaksınız. İletişimin gezegeni Merkür’ün 6 Şubatta ‘’R’’ geri hareketine başlaması sizleri desteklemekte. Gizli meselelerin iç yüzünü öğrenecek ve bunun getirdiği maddi manevi şanlarla karşılaşacaksınız. Haftanın son günlerine doğru sorumluluklarınız artacak size inanan güvenen insanların yüzünü güldüreceğiniz kalıcı işlerin altına başarı ile imza atacak tüm yeteneklerinizi ortaya koyarak hareket etme imkanını bulabileceksiniz. Özel yaşamınızda eşinizden gelecek bir süpriz yaşayabilirsiniz. Yeni bir beraberliğe adım atan Koç’lar sizlerde başkalarının sözlerine değil birlikte olduğunuz insanın davranışlarına göre hareket etmelisiniz.Bu hafta iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi alabilir yeni bir işe girebilir. Uzun zamandır kabul ettirmek için mücadele ettiğiniz bir projenizin onayını alabilirsiniz. Kariyer hayatınız da kalıcı başarılar zamanına giriyorsunuz. İşiniz gereği birlikte hareket ettiğiniz insanlardan beklediğinizden fazla destek görebilir onların aracılığı ile daha geniş imkanlara kavuşabilirsiniz. Özel yaşamınızda da daha sosyal olduğunuz bir hafta karşlıyor sizleri. Tembelliği bir tarafa bırakın. Olabildiğince sosyal olun yeni başlangıçlar yeni insanlar yaşamınıza çok yüksek bir enerji getirecek. 6 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile birlikte dikkat etmeniz gereken aracınız varsa olası arızalar ve zamanında yetiştirelemeyen işleriniz olmalı. Merkür geri hareketi eski arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatı getirecek sizlere yine bu sürede kaybettiğiniz değerli bir eşyanızı bulmanın sevincini yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkiniz yeni bir boyut kazanacak romantizm ve uyum sizlerle birlikte…Bu hafta işinizle ilgili önemli gelişmeler söz konusu. Gelişmelerin gidişatı tamamen sizin tutumunuza göre gerçekleşecek. Diplomatik davranırsanız kazanırsınız. Düşüncelerinizi ulu orta paylaşmadan hareket etmeli ve herkesin eteğinde ki taşları dökmesine izin verdikten sonra yapmanız gerekenleri hızlı bir şekilde uygulamaya geçmelisiniz. Özel yaşamınızda da karışık etkiler olabilir eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanacak finansal aksiliklerin özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin el birliği ile. 6 Şubatta yönetici gezegeninizin Merkür’ün geri harekete başlaması işinizle ve yakınlarınızla ilgili konularda yanlış anlaşılmaları gecikmeleri beraberinde getirebilir. Dikkatli davranın.


Bu hafta boyunca;. Kredi alacak verecek gibi konularda süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu sure içinde gerçek dost ve arkadaşlarınızla birlikte karar almaya aynı fikir üzerinde buluşup hareket etmeye önem verin. 50 liralık işe 5 lira ile girmeye kalkarsanız hayal kırıklığı yaşayabilir. Hukuksal problemlerle karşılaşabilirsiniz. Kısacası ayaklarınız yere sağlam basmalı. Gerçekçi olur anlık heveslere kapılarak hareket etmezseniz olası bir çok zararın önüne geçebilirsiniz 06 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlıyor olamsı seyahatler alım satımlar ve sözleşmelerle ilgili problem ve gecikmelere neden olabilir. Bu tarz işlerinizi daha once yapmanız faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise bitmiş bir ilişki küllerinden yeniden doğabilir… Aşk ansızın kalbinizden içeri süzülen bir sıcaklıkla ruhunuzu sarabilir.


Bu hafta sevdiğiniz insanlar ruhsal enerjinizi yükseltecek ve kendinize olan güveninizi daha da pekiştirecek. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu harcamalarınız. Gelirlerinizde ki artışa güvenerek gereğinden fazla harcama yapabilir kendi kendinizi zor bir durumun içine sokabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmelere sebep olabilir. Beraberliğiniz devam ediyorsa aşk romantizm uyum sizinle. Bir beraberlik içinde değilseniz AŞK yüreğinize ansızın gelip okunu atabilir. Heyecanı yüksek keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. 06 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlıyor olması ise vergi dairesi ssk banka gibi kurumlarla karışıklıklar yaşamanıza sebep olabilir. Yatırdığınız herşeyin makbuzunu aldığınızdan emin olun. Hesaplarınızı yöneten kişi ve kurumlarada bu konularda dikkatli olması için konuşun. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz.
Bu hafta; İş ve aşk hayatınızda gözler sizin üzerinizde olacak. İnsanların üzerinde çok olumlu etkiler bırakacak ve hayranlıklarını kazanacaksınız. Bu dönemde gerek iş gerek özel yaşamınızda pek çok teklif alabilirsiniz. Bu olumlu etkinin büyüsüne kapılmadan gerçekçi hareket eder gelen teklifleri akıllıca değerlendirirseniz kalıcı fırsatlar yakalamış olursunuz. 06 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başalması ile birlikte kişisel konularda problemler yaşanabilir. Eş ve yakınlarınızla iletişim kurmakta zorlanabilir. İlişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Yönetici gezegeniniz Merkür geri hareket yaptığı dönemler sizler için hassas süreçlerdir. Aşk hayatınızda ise süpriz gelişmelere cesaretle karşılık vermelisiniz. Arzu ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin mücadele edin ve kazanın. Bekar Başaklar sizler için bu süreç çok güzel etkileri beraberinde getirmekte korkularınızı dünde bırakın ve aşka doğru cesaretle yürüyün.Haftanın ilk 2 günü hiç kimse ile tartışma içine girmemeye özen gösterin. Haklı olsanız bile! Sakinliğinizi koruyun. İş hayatınızda radikal kararlar almayın var olan şartları korumak için sevdiğiniz insanların görüşlerine başvurun. Bir anlık öfkenin sonucu tahminlerinizin üstünde olumsuzluklara neden olabilir. Aşk hayatınızda evliliğinizde başkalarından duyduğunuz herşeye inanarak hareket ederseniz üzülebilir; Sudan sebeplerle problemler yaşayabilir eş ya da sevgilinizi kırabilir kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bu haftanın ŞİFRESİ SAKİNLİK! Sakin olun ve birlikte keyif alacağınız aktivitelerde bulunun sevdiğiniz insanın hoşlandığı şeyler yapın ve birlikteliğinizi güçlendirmek için ekstra bir çaba gösterin. 06 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlayacak olması iş hayatınızda beklentilerinizin verilen sözlerin zamanında gerçekleşmemesine sebep olabilir. Beklemede kalın hakkınızı alacaksanız beklerseniz şayet…
Bu hafta Aşk hayatınızda yaşanacak sürprizler söz konusu hayatınızın Aşkı ile karşılaşabilir. Evliyseniz eşinizle ilişkiniz her ikiniz içinde çok daha iyi bir hale gelebilir. Kısacası gökyüzü aşk hayatınızda güçlü etkilerle mükafatlandırıyor sizleri. 06 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile ev araç ve kişisel eşyalarınızın güvenliğine dikkat edin. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Siz sadece yapmanız gerekenleri yapın ve ikili diyaloglardan kaçının.
Bu hafta kendinizi ifade gücünüz bir hayli güçlü iş ve özel yaşamınızda liderliğinizle dikkat çekebilir. Fikir ve düşüncelerinizin olumlu geri dönüşümlerini kısa sürede alabilirsiniz. İletişimde ki başarınız sizi maddi manevi kazançlı çıkaracak. Hızlı gelişmeler hızlı kararlar ve alınan olumlu sonuçları getirebilir sizlere. Bu sure içinde sezgilerinize güvenin ve ilerleyin. 06 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile özel yaşamınızda sorunlu bir evlilik yaşıyor ve sonlandırmak için harekete geçmek istiyorsanız beklemeli ve bir sonraki ayın sonuna doğru bu kararınızı açıklayarak harekete geçmelisiniz. Aksi halde kendi yakınlarınızın bile tepkisini alabilir anlayışsız davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Bekar Yay’lar sizde bu günlerde sevgilinizin yoğun ilgisi ve sevgisi karşısında oldukça mutlu olup tüm pozitifliğinizi yaşamınıza yansıyatacaksınız.

Bu hafta iş hayatınızda adınızı ön plana çıkaracak çok büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yeter ki bilginize tecrübenize güvenin ve fikirlerinizi değiştirmeye çalışacak insanlara pirim vermeden hareket edin. Bu dönemde akrabalarınızla ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizin fedakarlıklarınıza ragmen bunu yok sayan insanlara tahammülünüz kalmadı artık. 06 Şubata Merkür’ün geri hareketi başlamadan önce işlerinizi disiplinli bir şekilde takip edin ve olabildiğince girişimci davranın. Belki çok yorulacaksınız ama bu sürenin sonunda mükafatınız oldukça büyük olacaktır. Hafta boyunca dikkat etmeniz gereken konu ise dürüst olmayan kişilerin değer verdiğiniz sevdiğiniz insanlarla aranızı açmak için söyleyeceği gerçekten uzak sözlere takılıp kalmamanız olmalı. Bu insanlara prim verir onların söylediklerine bir an bile olsa inanarak hareket ederseniz yaşadığınız yanılgı size pahalıya mal olabilir. Özel yaşamınızda eş ve sevgilinizle birlikte daha çok zaman geçirip keyifli zamanlar geçirebilir. Eş olmanın bir olmanın huzuru ile yeniden doğmuşçasına huzurlu ve aşk dolu günler geçirebilirsiniz. Her boş vaktinizi aşkla değerlendirin…

Bu hafta alım satımlar yeni bir iş beraberliğinize resmiyet kazandırmak gibi konuları gündeminize alın ve olumlu gelişmelerle moralinizi yükseltin. Finansal konularda çok şanslısınız. Yaptığınız işin karşılığını fazlası ile alacağınız bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda eşinizle ilişkileriniz önem kazanacak onun destek ve ilgisi sayesinde çok daha sağlıklı kararlar alıp uygulayacaksınız. Bekar Kova’lar sizlerde süpriz gelişmeler yaşayabilir yeni tanışacağınız bir insanla sıcak bir bağ kurabilirsiniz. 06 Şubatta Merkür’ün geri harekete başlaması ile gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir. Bu etki olumlu da olabilir olumsuz da siz bu konuda işi başkalarına bırakmadan kendiniz yönetirseniz kazançlı çıkar en azından yaşanacak bir olumsuzluktan en az zararla çıkabilirsiniz.

Bu hafta özellikle işinizle ilgili konularda enerjinizi dengeleyin sivri çıkışlarınız hoş karşılanmayabilir ve ani bitişler yaşayabilirsiniz. Yine bu sure içinde harcamalarınızı kontrol altında tutun gereksiz harcamalardan kaçının ve herhangi bir ortaklığınız söz konusu ise finansal anlamda ayrıntılara dikkat edin. Başarı şansızın yükseldiği bir dönemde ayrıntılara önem verin ve ani kararlar vermekten kaçının. 06 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile bilrikte ailevi konularda tartışmalar gerginlikler yaşanabilir. Ayrıca bu dönemde yeni bir adım atmak için beklemede kalmalı iş değişikliği taşınma gibi konuları ertelemelisiniz. Başkalarından kaynaklanan konuların aile içinde bu kadar olumsuz etkiler yaratmasına izin vermemeli ve sağ duyulu davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise ani kararlar vermemeli geçmişte yaşanan olumsuz olaylara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz.

Kaynak

__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
8 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.