Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.02.14, 04:42   #7
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 542
Mesajlar: 2,817
Ettiği Teşekkür: 21800
Aldığı Teşekkür: 11423
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Emniyet Müdüründen Şok İddialar

Bazen öyle oluyor ki, bir şeyleri bildiğinizi sanıyorsunuz ama önünüze öyle doneler geliyor ki, bildiğiniz sanılanların can alıcı teferruatı, bazen satır aralarına gizlenen ve asıl ifade edilmek istenen veya asıl yapılmaya çalışılanların farkına, birilerinin dürtüsü ve veya, tekrar tekrar konuyu irdelediğinizde konu hakkında kaçırdıklarınızı, sarfı nazar ettiklerinizi, önem atfetmeyip asıl önemli olanları nasıl kaçırdığınızı anlamış oluyorsunuz.

Medyatik olmayan, ülkesinin güncelini, geçmişini geleceğini sürekli takip eden, yeri zamanı geldiğinde, yorumlarla, yazılarla, veya bir ufak konuşmalarla doğrularını anlatan, anlatmaya çalışan sade vatandaşlar olur. Bazen öyle olur ki, söyledikleri dinlenmez, yazdıkları okunmaz, yorumları kaale alınmaz, doğrularını ifade etmeye çalışan sade vatandaş bu muameleye maruz kaldığını anlayınca duygulanır, hüsrana uğradığını var sayar, adam yerine konmayışı anlayışı ve algısı ile küskünleşir ve köşesine çekilerek ağlamaklı olur.


Şimdi yukarıda cumhuriyet düşmanlığının açık ve aleni militan kadrosunun nasıl yetiştirilmeye çalışıldığı, devletin ikinci silahlı gücü olan bir teşkilat içinde, devletin nasıl ele geçirilmesi için kadrolar yetiştirilmeye çalışıldığı, bir emniyet müdürü ifşaatında belirince önemli oluyor. Halbuki sade vatandaşların söylemekten dillerinde tüy bitti. Aman dediler, Askeri mahfellere pek sızamıyorlar ama eğitim, sağlık, adalet emniyet teşkilatları başta olmak üzere devleti ele geçirmeye çalışan gizli veya açık örgütler, bunların militan kadroları var dendi, sade vatandaş olduklarından söylenilenler kaale alınmadı. Emniyet müdürünün söylediklerini bilinçli ve ülke gerçeklerini takip eden vatandaşlar yüzlerce binlerce kez dile getirdi ne oldu? Gelinen noktada paralel devlet oluşumu ile devletimizin F, R, P tipi örgütlerin paralelliği ile yönetildiğini, asıl devlet ile paralel devlet asimetrik psikolojik savaş içinde olduğunu resmi ağızların ifadesi ile teyit edilmiş oldu.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti