Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.02.14, 15:25   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhabalar (CanEmir)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CanEMiR Mesajı göster
TBA´dan İsmail ESENCAN abimiz davet etti biz de geldik. Hepinize gönül dolusu selamlar.

Hosgeldin CanEmir.

Acaba nereden baslasam diye kararsizim simdilik.

En iyisi bastan basliyayim. :8

1): Kisaltmalar katiyyen yapmiyoruz.

Tesadüfen Imzanizda olan Terimler yüzünden, Türk Balik Avcitakimi oldugunu tahmin edilebildim.

Tabiki kendiniz üzerine bilgi vermediginiz icin, Imzaniza yüklenip, acaba nasil bilgiye sahip oldugunuzu cikarmak istedim.

Burada Linux´ta hiiiic göze batmadi desem, yalan olurdu.
Burada siteye, bir yararanizin olabileceginizin kanisindayim.

Eee gelelim simdi Konunun özeline.

Kendini daha fazla tanitabilirmisin?.

Mesela nerelerden girdigini?.

Ne islerle ugrastigini?.

Benim icin, Interessemi uyandiran, kac seneden beri Linux kullandiginizi?, hangi sürümden beri, Linux Distrilerle calistiginizi?, Nasil bilgiler edindiginizi?.

Soru üzerine soruuu, Hosgeldin dedim degilmi?.

He yaa, birde su Forum Kurallari´na bir göz atarsan, iyi bir yolda oldugunu söyliyebilirim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.