Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.02.14, 15:42   #13
CanEMiR
Üye

CanEMiR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 6
Ettiği Teşekkür: 15
Aldığı Teşekkür: 96
Rep Derecesi : CanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerdeCanEMiR Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Keyifli
CanEMiR - İCQ üzeri Mesaj gönder CanEMiR isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhabalar (CanEmir)

Peki kısaca bilgi vereyim

Şimdilik Erzurum´dayım yarın neresi olur onu bilmiyorum.

Meslek olarak serbest meslek desek ayıp olmaz sanırım

Asıl ilgilendiğiniz ilgi alanlarım.

LinuxOS = 2001 yılında o zamanlar Fedora olmadan önce RedHat ile başladım, tabi o zamanlar OpenSUSE yok idi SuSe ile devam ettim, zaman ilerledi denemediğim büyük dağıtım kalmadı. Bununla da yetinmeyip, Debian Türkiye, Mandriva Türkiye, OpenSUSe Türkiye, Opensoruce Türkiye, Gimp Türkiye sitelerini açtım, adı geçenlerini devrettim, şimdilerde ise Arch Türkiye ve Manjaro Türkiye siteleri kuruculuğu ve yöneticiliği yapıyorum ve Manjaro Türkiye Ekibinin bir üyesiyim.

Açık kaynak gönüllüsüyüm, GIMP vazgeçilmez imdir, zaten bütün grafik işlerimi onunla hazırlıyorum.

Web Tasarım severim, ve yine vazgeçilmezim ve uzmanlık alanım Drupal, PhpBB, MyBB ve SMF. Ama Drupal´i hiç birisine değişmem

Kullandığım sitelerde tema tasarımları bana ait olup zevk ile uğraştığım bir alandır.

Balık avcılığını tatlı sularda yürütüyorum, malum Erzurum -45 lere varan soğuklardan dolayı kış aylarında kara avcılığı ile devam ediyoruz.

Bu kadar yeterli midir ? yine sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

Saygılarımla
CanEMiR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz CanEMiR'in Mesajına Teşekkür Etti.