Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.02.14, 02:54   #26
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hristiyanlığı Yaymak İçin Yapılan Kilise İşkenceleri

Okuduklarımıza bakar mısınız? Tek bir kişiden yada on kişiden yada bin kişiden bahsedilmeyen bir konu belki toplasanız milyar insanın katledildiğini anlatıyor. Kendi kendime soruyorum bir insana kıyabilir miyim ? Bırakın tek kurşunla hemen bir cana kıymayı, yakmaktan, kavurmaktan, diri diri aç köpeklere atmak kadar canice olaylardan bahsediliyor. Bunu bir insan yapabilir mi?

Okuduğum gördüğüm en psikopat katil en iğrenç infazlardan bile daha beter bunlar. Binlerce insana yapılıyor. Erkek, kadın ve çocuk ayırt edilmeden. Kim binlerce milyonlarca masum ve savunmasız insana bunu yapabilir? Nasıl bu vahşete ortak olunur? Ben bir yavru köpek bile görünce içim el vermiyor bir lokma yemek biraz da şefkat göstermeden yanından geçemiyorum.

Beni bilen bilir ne çok dindar nede çok inançtan uzak bir insanımdır. Ben önce insan olmaya sonra müslüman olmaya çalışırım. Ha ne kadar müslüman olurum ayrı mesele ama insanlığımdan da bir şikayet almadım henüz.

Şunu anladım dün başka diyarlarda yaşananlar, bugün başka diyarlarda yaşanıyor. Zalimliğin dini, rengi, ırkı, cinsiyeti, makamı veya sıfatı yok.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.