Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.02.14, 05:30   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hristiyanlığı Yaymak İçin Yapılan Kilise İşkenceleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Okuduklarımıza bakar mısınız? Tek bir kişiden yada on kişiden yada bin kişiden bahsedilmeyen bir konu belki toplasanız milyar insanın katledildiğini anlatıyor. Kendi kendime soruyorum bir insana kıyabilir miyim ? Bırakın tek kurşunla hemen bir cana kıymayı, yakmaktan, kavurmaktan, diri diri aç köpeklere atmak kadar canice olaylardan bahsediliyor. Bunu bir insan yapabilir mi?

Okuduğum gördüğüm en psikopat katil en iğrenç infazlardan bile daha beter bunlar. Binlerce insana yapılıyor. Erkek, kadın ve çocuk ayırt edilmeden. Kim binlerce milyonlarca masum ve savunmasız insana bunu yapabilir? Nasıl bu vahşete ortak olunur? Ben bir yavru köpek bile görünce içim el vermiyor bir lokma yemek biraz da şefkat göstermeden yanından geçemiyorum.

Beni bilen bilir ne çok dindar nede çok inançtan uzak bir insanımdır. Ben önce insan olmaya sonra müslüman olmaya çalışırım. Ha ne kadar müslüman olurum ayrı mesele ama insanlığımdan da bir şikayet almadım henüz.

Şunu anladım dün başka diyarlarda yaşananlar, bugün başka diyarlarda yaşanıyor. Zalimliğin dini, rengi, ırkı, cinsiyeti, makamı veya sıfatı yok.

Sadece burada Okuduklarimiza bakarak, Tarihteki yanlislar olarak, Pembe gözlükler takarsak, halen birseyler ögrenemedigimizin kanisina varabilirim.

Halen bu tarihimize kadar Faaliyetini gösteren, Temeli Kuzey amerika olan katolik aleminin Cocuk tecavüzcü ekibi, bu günümüze kadar Faaliyetlerini sürdürmekte!.

Avrupada olan Cocuk tecavüzcü Katolik Kilisesi, burada Medyanin gözü altina geldiginde, Piyasaya Kuzey Amerikada olan kollari bile meydana cikip, tam cümbüs baslamisti.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.