Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.14, 03:33   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Değerli Dostlar

Değerli Dostlar,

Biz Turkish Forum olarak Türk insanının da en az gelişmiş ülkelerdeki kadar özgürlüğü hak ettiğini düşünüyoruz. Açık toplum hayallerimizden, dünya standartlarındaki düşünce özgürlüğü yaklaşımımızdan, her türlü karşıt fikre, eleştiriye yer vermekten vaz geçmeyeceğiz.

Olur, da Türkiye’deki kardeşlerimiz sansür sebebi ile bizimle iletişimlerini kaybederlerse bilsinler ki onlar için çarpan yüreklerimiz çarpmaya devam ediyor olacak. Onlar göremese de yazmaya, çizmeye, fikir üretmeye, hiç bir güce, otoriteye sırtını dayamayan bağımsız bir kuruluş olarak Türk’lerin, Türkiye’nin Dünya’daki sesi olmaya devam edeceğiz.

Ve en önemlisi tekrar geri döndüğünüzde sizleri bütün içtenliğimizle bekliyor olacağız demiş Turkish Forum. Bir veda mesajı gibi.

İletişimin çağımızda ne denli önem arz ettiğini artık bilmeyen kalmadı, Sosyal medya denilen paylaşım siteleri, en olmadıkları paylaşıyor, en olmadıkları yazıyor, en olmadıkları çiziyor, konuşuyor, yayıyor, paylaşıyor. İnternete getirilmek istenen yasaklar sadece Akp ve zihniyetine, onların idari heyetine ve zihniyetlerine muhalif olanların yazmasına çizmesine konuşmasına getirilen, hukuk tanımaz, girmeye çalıştıkları Avrupa normları ile uyuşmaz, demokrasi, fikir hürriyeti, düşünce hürriyeti ile uyuşmaz kararların hayata geçirilmesi, bir kuruma verilen çok özel ve korumacı zırh ile anında bir site veya paylaşım duvarlarının kapatılması, iletişiminin engellemesi yetkisi ile otoriter, faşizan bir uygulamadır.

Adamlar ileri demokrasi diyor ama benim verdiğim izin, verdiğim onay kadar, bana biat ettiğin ve beni alkışladığın sürece, oydaş olduğun sürece, hatta Padişah’ım çok yaşa dediğin sürece demokrasi! Şimdi bu demokrasinin çerçevesi, yani internet ve siteleri ile ilgili anti demokratik işlevleri içeren torba kanun parlamentoda kabul görmüş gibi! Son imza makamı Çankaya Noteri! Şayet oda imza koyarsa hayata geçmiş olacak ve fakat şimdiden girmeye çalıştıkları AB den sert eleştiri ve ikazlar gelmeye başladı. Umarım bu yola başvuranlar akıllarını başlarına alır, kıt olan akılları ile bu durumu bir daha düşünür, Yahu biz ne yapıyoruz, sorusunu kendilerine sorarlar. Allah akıl fikir versin, çünkü akıl ve fikirden ziyadesi ile fukaralar.

07.02.2014 - Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.