Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.14, 18:45   #18
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Biraz Ben (Bum)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Bum Mesajı göster
İçici. Sadece bir serseri bana 'neden' diye sormaz.

Toplum tarafından değer görmeyenler okuyabilir beni ancak. Beni anlıyor musunuz?

Sıradan bir günde yolda yürürken herhangi bir insanın sana bakışından herhangi bir şey hissetmemek ya da açlıktan ölme durumuna gelmişseniz -ki ben geldim- ve çok az ve son kalan paranızla satın aldığınız o ucuz, iğrenç gıdayı yürüdüğünüz yolda tüketirken mutlulukla o yiyeceğe saldırma esnanızda herhangi birinin attığı herhangi bir bakış o anda yaşadığınız cenneti bozmuyorsa, herhangi bir duygu hissetmiyorsanız o insanın bakışından herhangi bir değer kazanmamış olursunuz. Bu tamamen sizinle alakalıdır.

Hayatınızı birilerinin değerleriyle etkilemiyorsanız beni anlayacaksınızdır.
Bir şeyler yazmam gerekliydi. Ama yazamadığımı fark ediyordum. Bu biraz canımı sıkabiliyordu.

Etrafta can sıkıcı ne kadar çok şey vardı. Televizyon, ruj, posta kutusu vs. ve birtakım insanlar.

Özellikle masa, sandalye ve bardaklar. Hayatımın bardak, masa ve sandalye taşımakla geçebileceğini düşündüm.

Evet ben bir garsonum.

Ama bu televizyon izlemekten ya da ruj sürmekten daha iyiydi. Hayatımda iki eylem vardı; -taşımak ve -içmek.

Makul biri değilim. Serserileri severim çünkü bende bir serseriyim.

Ümitsiz adamlar ilgimi çeker. Topluma ayak uyduramam ve beni şekillendirmesinden hoşlanmam.

Bu arada herkese merhaba.
Büyük bir Zevkle icini okudum, ne Mutlusun´ki, kendini taniyorsun.

Bu yasima geldim, halen kendini tanimamis insanlar cevremde dolasiyor.
Garson, Barmen diye kendini tanitmissin, Cok Barmende gördüm´ki, icmesini ve kaldirmasini bilemiyorlar.

Cevrene cok dikkat eden birisi olarak algiladim, su yazis tarzindan.

Serserileri degilde, neden O yola düstüklerini arastirdiginin kanisindayim.

Bazi tanidigim Barmenlerdende, tam bir sosyologmu diyorlar, iste onlardan cikar yani.

Simdi icini analize ettikten sonra, "birde" nerelerden girdigini ve yasini söylersen, tam muhammede bile dalabiliriz. :8

Askerlik durumun ne alemde?.

Coluk Cocuk?.

Memleket?.

He yaa, bak yazindan Türkiyeden girdigini simdiye kadar cikartabildim.

Hosgeldin Bum (Tak)

He yaa, bastan söylemis olayim, biraz tanistiktan sonra, su ismide degistirelim, ne dersin?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.