Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.14, 19:20   #3
CeMKaN
«.. Sıla Yolcusu..»

CeMKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 945
Ettiği Teşekkür: 80053
Aldığı Teşekkür: 37301
Rep Derecesi : CeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardırCeMKaN şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Bitkin
Standart Cevap: AKP'de 500 İstifa Birden

Alıntı:
"ŞAHSİ ÇIKAR BEKLEMEKSİZİN ÇALIŞTIM"

Makam, mevki, şahsi çıkar beklemeksizin tarafıma verilen bütün görevleri maddi ve manevi olarak destekleyerek Ak Partinin misyonu ve vizyonu doğrultusunda hizmet aşkıyla sürdürdüm. Tek derdim partimizin çıtasının daha da yukarılara çıkması olmuştur. Son Aday adaylığım dışında bu güne kadar partimden her hangi bir adaylığım söz konusu olmamıştır. 2009 Yerel Seçimlerinde Avcılar'da partimizin bayrağını dalgalandırmak için gecemi gündüzüme katarak çalıştığıma bütün teşkilat mensupları ve Avcılar halkı şahittir.

Eeee sahsi menfaat cikar beklememissin. Eger sahsi cikar gözetseydin simdi partinde yüksek yerlere gelirdin. Gözetmedigin icin sizin selaminizi almamislardir. Ve sizi görmemezlikten gelmislerdir.

CeMKaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz CeMKaN'in Mesajına Teşekkür Etti.