Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.14, 22:55   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131282
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Sansür Yasası! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sami Mesajı göster
Bu yasayı onayladığı anda,

Sayın Cumhurbaşkanı tüm prestijini kaybedecek ve normal bir akp' liden farkı kalmayacaktır.

Sayet Gül´ün nereden ve nasil O koltuga geldigine bir bakarsak, Cemaat desteginle O koltuga oturabildiginide görebiliriz.

Burada Erbakan Ögretmeniyken, SAUdilerde oldugu gibi. Yahudistan kuruculari, Onun eline Hanceri verip, Ögretmenini Sirtindan vurdurdu.

Daha evvel su SAUdilerin Bankalarinda calisan sahisla el ele verip, Balyoz ve Ergenekon Picini dogurduklarinda, el ele veripte, Cumhuriyetin temellerini eritmeye kalktilar.

Ac Gözlülüklerinin sinirlari olsaydi, burdada senelerce Türkiyenin Kanini emebileceklerdi, Maliyetide, birkac kutu Makarna ve Kömür olarak, seneler sonra bile olsa, yeniden ayni Gemi Filolari olabilecekti.

Hashasilerin ac gözlügü, simdi baska bir gercegi, yeniden hatirlatti.

Diyorlarya, hep bizi dinlemisler diye?.

Buralara ilk geldigimde, acil olarak bir bilgiyi paylasmistim.

Amerikanlarin ve Mosadin el ele v eripte, Iran Atom Santrallarini sabote amacli Virüsü Orta Asyaya yaymislardi.

Mosadin ac gözlülügü yüzünden bu Virüs Kontrol altindan cikmis, Türkiyede, Ankaranin dibindeki Elektron Hizlandiriciyida Tehdit edebilirdi.

Alman Forumlarindan, Yandas Medya ve Forumgercekte, ayni zamanda paylastigimda, "Haftasina" Amerika ve Microsoft´tan yeni bir Program, bu Programa takilip, intihar etmeye baslamisti.

Halbuki bu Programin icinde Harakiri Programi bulunmus olsada, Amerika Yahudilere güvenmeyip, Microsoft´un lisanslarini bile cekmesini sagladi.

Nede olsa Yahudi Sinagoglarinda ben basimi egmedim ama, Tayyibin basinin nasil büküldügünü görmüstüm, Internette Resimde olsa bile.

Böylelikle One Minutes diye Medyalara, Kamera önünde Bagiran Hashasinin Gercek Yüzü, ilk olarak görülmüs oldu.

O tarihlerle, simdiki bilgilerimle bir tartiya vurdugumda, sanirsam Cemaatle Bozusmaya karar verdigi tarihlerle örtüsüyor.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti