Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.02.14, 11:44   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Bizim Yaptığımız Nedir?

BİZİM YAPTIĞIMIZ NEDİR?

Efendi zaten ağır eleştirileri gol yiyen deneyimsiz kaleci gibi karşılayamadığından, eziklik duyduğun her konuda, bilgi noksanlığınla, etrafına topladığın adı danışman olan ama ne danışıldığını doğrusu her zaman merak ettiğim adamlarla, plaseleri, röveşataları, şandelleri, köşeye takılan 90 derecelik gol pozisyonlarını kontrpiyede kalan kaleci misali karşılayamadığın zaman, sinirleniyor kişilik haklarının zedelendiği, hakarete maruz kaldığın gerekçesi ile her muhalifi, siyaseten sana her gol atmaya çalışanı ve atanı, kişilik haklarıma saldırdı diyorsun, hükümetin manevi şahsiyetine hakaret etti diyorsun ve bu gerekçe ile tazminat davası açtırıyorsun, yetmiyor hükümetin manevi şahsiyetine hakaret edildi diyorsun, tazminat davaları gırla gidiyor.

33 milyon internet kullanıcısı olduğundan bahsediliyor, senin yandaş yanaşma, besleme matbuatında yer bulamayanlar, özgür iradeleri ile işte bu internet kullanıcıları kendi aralarında kurduğu paylaşım sitelerinde paylaşıyor, yazıyor yorumluyor.. Benim ve bizim yaptığımızda budur.

Kimsenin karısının kızının, anasının bacısının, sülaleyi taallukatının kulaklarını çınlatıp esamilerini okutmuyoruz, resmi ünüformanızın görev başında yakasına yapışıp düğmenizi koparmıyoruz.. Biz sadece ülkemizin aleyhine yaptığınız ne kadar iş ve eylem varsa bunları eleştiriyor doğru olmadığını söylüyoruz.. Bizim yaptığımız nedir? Sizin yaptığınız nedir?

Sizin yaptığınız; Akp ve zihniyeti ve hükümeti olarak, kendine muhalif olanları istemiyor, vatandaş dan saymıyor, kendi inandığı kendi yarattığı dinden saymıyor, oydaş görmüyor, biat edenler sınıfında görmüyor yaptığınız budur.

Biz ne yapıyoruz, ülkemizin mili manevi, ne kadar ulvi ve doktrinsel değerleri varsa bunlar korunsun, Türk milleti yaşasın var olsun, inandığı millet ilkeleri ve Atatürk cumhuriyeti ve umdeleri var olsun diyoruz. Siz ise Akp zihniyeti ile bu düşüncede olanları Akp’nin dönüştürmeye çalıştığı idari sistem içinde istemiyorsunuz! Siz bizi istemez ötekileştirirseniz bizde sizi istemeyiz, matbuatınızda yer bulamadığımızdan bizi de, yasaklamaya çalıştığınız interneti de tüm teknik imkânları zorlayarak muhalefet yapmaya devam edeceğiz ve ediyoruz. Bizim yaptığımız nedir? Bizim yaptığımız sadece muhalefet! Neye muhalefet? Yanlışlarınıza muhalefet!

Siz Cumhuriyet çocuklarından oluşan kurum ve kuruluşları görmek istemiyor.. Atatürk'de birleşmiş ve kurumsallaşmış olan oluşumları istemiyor. Cumhuriyet ile kavgalı, kurumları ile kavgalı, Doktor, Eczacı, işçi, memur, köylü, üretici, tüketici, emekli, aydın, entellektüel kim varsa hepsi ile kavgalısınız, aydın, düşünen, düşündükçe ben de varım diyen Türk insanını istemiyor.. Yanında muhalif Belediyeleri ve onların başkanlarını da istemiyorsunuz.

Bunun için internet dâhil her tür yasakları arka arka getiriyorsunuz, ne yaparsanız yapınız korkunun ecele faydası yok. Bir şekilde muhalefet devam edecek sizlerde geldiğiniz gibi gideceksiniz. Bilinmeyen nasıl hangi durumda gideceğinizdir.
Ah keşke diyorum bir Yılmaz Özdil klasında, ağlanacak dramatik halimizi, ince hicivler, ironiler, ve kara mizah ile homojen hale getirip sunabilme becerim olsa idi diyorum, büyük ustayı gıpta ile takip ediyor, herkesten her yaştan aydın ve düşünen insanlardan çok öğreneceğim var diyorum.

08.02.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.