Konu: Sapkınlık
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.02.14, 09:58   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Sapkınlık

SAPKINLIK


“Horoz ölür gözü çöplükte kalırmış” Çünkü Tavukların tümü orada eşiniyor ve geziniyor oluyormuş da ondan. Kırkından sonra azanı teneşir paklarmış, niçin? Bu söylem; cinselliği ve cinsel doyumu farklı partnerlerde arayanlar için söylenmiş kilişe olmuş bir cümle. Teneşir hayatı sona eren insanların en son yatacağı yatak. Ölüm ise insanlar için bir paklayıcı değil, diğer paklayıcıların nesi varmış? Paklanmak için illa teneşire yatmak mı gerekiyormuş?


Kırklı yaşlar erkek ve kadınların sex dâhil her konuda en verimli olduğu çağları değilmi? Kırkından sonra azmaktan kasıt, çöplükte her Tavuğa sarkan, ha bire öterek bir şeyler kanıtlamaya çalışan Horoza benzetiliyorsa bir şey diyemem ama şehevi duygular şaha kalkmış bunu bir türlü dizginleme şansını bulamayanların psikolojik olarak yaşayacakları buhran vari travma, hayatlarının belli evrelerini sorunlu yaşayacaklarına uzmanlar işaret ederken, bastırılmış cinsel dürtülerin kısmen hafifletilmesi için ise konu uzmanı doktor mastürbasyon öneriyor.


Toplumlarda sübyancı olarak bilinen tıp dilinde adına pedofili denilen sapkınlık, sadece küçük çocuklara şeker çikolata vaadi ile cinsel taciz ve tasallutu içermiyor, aynı zamanda ileri yaşta olan bazı insanların içinde olduğu, özellikle İslam ülkelerinde 12-14 yaşlarındaki kız çocuklarının gelin olması, gelin alanların Türkiye'de de görülenlerini pedofili olarak değerlendirmek gerekir.

Cinsel doyumsuzluktan fukara olanların ve aynı zamanda, başkalarına elle, dille sarkıntılık yapanların hasta oldukları ve tedavi edilmeleri gereği bilinen gerçekler olarak önümüzde duruyor.


İslam dininde cinsellik ve sex tabudur. Konuşulmaz, tartışılmaz, eğitimi verilmez, kulakdan dolma bilgiler ile akil baliğ olanların meraklarını gidermek üzere sapkın yollara başvurduğu, hüsran ve mahcubiyet ile biten sonuçların realitesi kişi hayatlarında hep olmuştur. Daha vahim ve ötesinde aile içinde ensest ilişkiler, ensest ilişki sonucu babadan, dayıdan, amcadan, kardeşten, aileye en yakın olanların cinsel tecavüzü ile hamile kalanları, tesadüfen gün yüzüne çıkıp lanse edilmesiyle bilinmiş oluyor.


Gazetelerde yer alan haberlerin birinde, hastalanan bir kadına erkek doktorun müdahale etmesine izin verilmeyince kadın hayatını yitirmiş. Üzüntü ve kaygı bir arada duygu karmaşası ve o sistemi ayakta tutmaya çalışanlara lanetler yağdırılması yadırganmamalı.


Aile den sorumlu bakan İslamoğlu çocuk gelinlerin olması engellenemiyor buyurmuş. Sizler o makamlara niçin oturuyorsunuz? Engellenemeyenleri engellemek ve çözüm üretmek için değilmi? Engel olunmasına engel, engel olunmamasına mani olanları ber taraf etmek sizin görevleriniz arasında değilmi?


Bastırılamayan cinsel şehevi duygular, tedavi edilmediği sürece sapkın tecavüzlere, cinsel taciz ve tasallutlara yol açan davranış biçimleri, toplumsal hayatın içinde görülür yaşanır hale gelmiştir. Sarkmalar en çok Metrobüsler de oluyormuş, fordcu tabir edilen kişilerin genelde tercihi ise çekiciliğini ve cazibesini, giydiği güya kapalı ama transparan=şeffaf tesettür ile tamamlayan hanımlar oluşturuyormuş. Daha çok ilgi alanlarında bu hanımların olduğu, fordculardan en çok şikâyet edenlerin bu tür giyimlerle Metrobüslerde toplu taşım araçlarında yolculuk yapanlardan geldiği söylenmektedir.


İnsanları toplu taşıma araçlarından istifadeye çağırıp, büyük şehirlerin trafik sorununu halletmeye çalışanların 150 kişilik kapasiteli vasıtaya 250 veya daha üzeri insanları izdiham saatlerinde bindirmeye çalışırsanız, ten teması kaçınılmaz, insanlar geçici olarak birbirleriyle akraba olurlar, bu durumlar fordcu olarak bilinenlere bayram olur. Bu konuya giriş sebebim 3-5 gün önce bir taşıma aracında şahsen şahit olduğum olaydan, aileden sorumlu bakanın verdiği beyanattan, erkek doktorun kadına müdahalesine izin verilmeyişi ile kadının ölümündendir.


Neydi bizzat şahit olduğum? Bindiğim vasıta bir hayli kalabalık hareket edilecek durum yok. Fordcu olarak bilinen iş başında, yaslanmış bir hanımın arkasına, şöför ilerleyelim sn yolcular diyor, fordcuda ilerleyelim beyler diyor, duraklarda inenler ile koridor sakinliyor hatta koridorda kimse kalmıyor ama fordcu kendinden geçmiş vaziyette kadının arkasında ve hala arada bir ilerleyelim beyler diyor. Arada bir kalkmak saldırmak istiyorum, sözle fordcuya müdahale etmek istiyorum, bir türlü mümkün olmuyor, oturarak gidenler ise duyarsız ve lakayt şekilde olanları bıyık altından gülerek izliyor.


Tabular yıkılmadıkça hasta olanlar tedavi edilmedikce, küçük yaştaki çocuk gelinlerin varlığını, hikayelerini duymaya okumaya devam edeceğiz gibi. Sapkınlık ise mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalık, Eğitim eğitim, eğitim derken cinsellik ve sex de eğitimin içinde yerini almalı, pedogoji, pikoloji, jinekoloji, üroloji birliği konuya birleşik olarak el atmalıdır. Çünkü cinsellik ve sex canlıların tümünün hayatında var ve en az gıda, hava kadar önemli!


Toplumun bu konuda çok ama çok bilgilenmeye ihtiyacının olduğu kanısındayım.


09.02.2014
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.