Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.02.14, 21:59   #4
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32374
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: TV' de Yıllarca Yarışma Programı İzleyince...

Sistemin planlı bir işleyişi..

Elbette eğlenmek gereklidir. Tvde bir dizi çıkar izlersin yada bir film çıkar izlersin.. Bizim halkımızın atladığı nokta eğlence anlayışı çok ucuz ve maalesef kaliteli değil. Burdada eğitim rolü devreye giriyor ha eğitim derken üni bitirmiş herkesin eğlence anlayışı yüksek sanmayın ben hayat eğitiminden bahsediyorum tabiki..

Bugün genelinde popüler olan herşeye bakıyorsun gerçekten ucuz geliyor. İnsanlar recep ivedike gülüyorlar.. O ses türkiyede denilen yarışmada yaşanan rezillikleri zevkle seyrediyorlar. Medyanın dayattığını zaten insan yemek zorunda kalıyor özellikle kadınlar bu tuzağa çok kolay düşüyor. Sabahtan akşama kadar izdivaç programlar varsa kadınlar yüzünden.. En azından internette böyle bir durum yok. Face ve Twitter sevdalıları dışında internetteki özgür bilgiye ve özgür habere, sansürsüz filme yada kaliteli dizilere ulaşmanın bir çok yolu var.. Kaliteli yaşamak kaliteli eğlenmek tamamen bizim elimizde..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.