Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.02.14, 04:13   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11418
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Türk Gençliğini Erasmus’la Devşiremeyeceksiniz! | Banu Avar

Türk Gençliği bu oyunu er ya da geç bozacaktır! Bu hamaset değildir... Demiş sn Banu AVAR.

Türk Gençliği şu anda kindar ve dindar oluşum içinde harman edilmeye çalışılıyor, bu harmandan ULUSAL kavrama çıkmaz, bu eğitim sistemi ve de politizasyon ile sanırım Türk Gençliği bir yere varamaz. Kültür erezyonu sadece bir beş kişi eliyle değil, ERASMUS'ların çokluğu devlet içindeki devlet olma hali ile parelel yapıların varlığı, Türkiye'yi ve Gençliğini kendini genç hissedenleri sarmalına almıştır. Bu sarmal içinde olmayan gençliği muaf tutarım.

Devşiremedikleri gençlik gözümüzün önünde çığ gibi büyüyor! Demiş sn. Banu AVAR.

Ah keşke öyle olsaydı. Bir çiçekle baharın gelmeyeceğini hep biliriz. Türkiye'nin önünde tehlikeli zihniyetlerin oluşum var. Bunlar kimi parti kimisi dernek, kimisi ne dernek ne parti. Ama orta yerde varlıkları ile Türk milletine,ulusal değerlerine milli ve manevi değerlerine zarar vermek için adeta cihat eylemişler. Cihat deyince aklımıza fıkra hemen konuya bağlayalım. Kindar ve dindar, şakirt, Abi, Abla yetiştirmesi için zararlı örgütler devşirmede ama kimse kurbanları verdikten sonra kendine gelip, eşçi olarak gönderilenlere hadi lan efendinize söyleyin benim zürriyetime güvenerek ikide birde oraya buraya cihat eylemesin!

Fıkra bu; Osmanlı Padişahları zaman zaman cihat eyler, bunun için evlerden ferman ile devşirme asker toplanırmış. Bir evin askerlik çağına gelmiş 3 oğlu var. Ferman ile evin kapısına dayanan devşiriciler Padişahımız efendimizin fermanları var senin büyük oğlanı alacağız alırlar ve cihat sırasında oğlan ölür. Baba Padişahımız efendimiz sağ olsun der. Bir cihat aynı evden ortanca oğul ve cihat sırasında ortancada ölür. Baba, Padişahımız efendimiz sağ olsun der.
Bir cihat ve aynı evden küçük oğlan istenmeye gelindiğinde, baba hadi lan der. Gidin Padişahınıza söyleyin benim zürriyetime güvenip ikide birde oraya buraya cihat eylemesin.

Dindar ve kindar Gençlik yetiştirmeye çalışanlara Türk ana ve babaları, onların okul ve dershanelerinde şakirt olacak, abla, abi olacak, onların militanı olarak Cumhuriyet düşmanı olarak yetişecek gençlerin devşiricilerine hadi lan bizim zürriyetimize ve kesemize güvenip cihat eylemeyin diyemediler.

Bu gün Türkiye dershanelerinin % 68 bu cihat eyleyenlerin elinde ve Türk anaları babaları bilerek veya bilmeyerek bunların okul ve dershanelerine çocuklarını gönderiyor.

Ah keşke Banu AVAR hanımın devşiremedikleri gençler çığ gibi büyüyor sözünün gerçeğe dönüşmesini görebilsem.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.