Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.14, 23:36   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131224
Aldığı Teşekkür: 42615
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Deveyi Diken ve Milletin A’sı!.. | Mehmet Türker

Alıntı:
Kayıtlarda da bu görüntünün yer almadığı anlaşılınca, dün medyayı da ağır biçimde suçladı, bir bakıma hakaret etti!..
Ama o acayip kılıklı insanlar bu iddialara karşın adeta buharlaşıp ortadan kayboldu ve Tayyip şimdi Adli Tıp raporuna sarıldı!.
Tabi Meydanda dolasamiyacaklar, bu kadar [ Bir müteahhit, üstelik devletle, iktidarla iş tutan bir müteahhit telefonda “Ben bu milletin a…nın a…” diyor, o aslancıklarda tık yok!..]

Bu kadar A..... sina kaydiktan sonra, belmi kaldi bunlarda?.

********lerle ayni Masaya oturan ********dir derken, Serefmi kaldi bunlarda?.

Adli Tip Raporu diyen Basbakan, bunu Nereye koyucaksiniz derse, getirsin kendisi bana, ben nereye koyulcagini gayet iyi biliyorum, onada gösteririmde, oda birseyler ögrenir!.

Bu sefer, Ak-Denizle White See´yi de karistirmaz!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.