Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.14, 10:48   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Bu Kadar Salak Değiliz! | Tokmak

Başbakan, bir yurt dışı gezisinden dönerken, muhabirlerin sorusu üzerine:
“Oylarımız, anketlerin birinde yüzde 49, bir başkasında yüzde 50, bir tanesinde de yüzde 51 görünüyor.” demişti…

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ise ellerindeki son ankete göre oylarının şu anda yüzde 48,5 olduğunu söyledi.

CHP’nin oyları ise yüzde 28 civarında imiş…

Yaşanan tüm bu yolsuzluk ve rüşvet olaylarına, ortalığa saçılan yalanlara ve peş peşe patlak veren skandallara rağmen durum hâlâ böyleyse gerçekten şaşırtıcıdır.

Demek ki vatandaş, iddia edilen tüm rüşvet olaylarını, yolsuzlukları, hırsızlıkları, normal karşılıyor! Öyle mi?
Halkımız, yalancılığa, rüşvete, ahlâksızlığa ve zulme hoşgörüyle mi bakıyor?

Bu kadar vurdumduymaz, bu kadar çürümüş, kokuşmuş bir toplum muyuz ki, iktidar yanlısı bir işadamının “Milletin a…. koyacağız!” demesine bile gerekli tepki gösterilmiyor?
Bana kalırsa, anketler yalan söylüyor. Kamuoyu araştırma şirketleri, nabza göre şerbet veriyor ve anketi kim yaptırırsa (yani parayı kim bastırırsa) ondan yana sonuç çıkartıyor.

Durum bundan ibarettir!
Ben, açıklanan şişirilmiş anket sonuçlarına hiç inanmıyorum.
Toplumumuz bu kadar salak değildir!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla