Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.02.14, 21:49   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131253
Aldığı Teşekkür: 42631
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Atatürk’ün Mirasını Vahideddin İçin Harcamışlar

Bana O kadar para vermelerine lüzüm yoktu, daha güzel, Birinci Dünya Savasinda, Vatani Dis mihraklara biraktigini.

Sütcü Imam, bunlarin Danalarinin üzerine Silahini bosalttiktan sonra baslayan Kurtulus savasinda, Vatan Hainlerinle bunu Bloke etmeye calistigini, Böylelikle Türkleri Orta Anadoluya, Komsulari Ermeniler olmak üzere, Kontratlar imzaladigini söyleyebilirdim.

Kurtulus savasinin bitiminden sonra, Yahudistan Kuruculari Hashasi Ingilizlerle Kactigini da anlatabilirdim.

Simdi Bu Hashasilerin yeniden Ankaraya ciktiklarini, Demokrasi paketi diye yutturmaya kalkip, Büyük Yahudistan Projelerini.

Bir zamanlar Konstantinobelden kacan Sapik Cübbelilerin misirda Reformlara ugrayip, Müslüman Kardesler ismi altinda Faaliyetlerini gerceklestirip, Bas Hashasiyle Cumhuriyetin Temellerini cökertmeye kalktiklarini, sayabilirdim.

Bu kadar anlatmaya, bunca parada istemezdim.

Dininden bile Dönmüs, "AKP´li atiklari", Din üzerine kurulmus olan hayali dünyalarinda, Tayyibi´de, Tanrinin bütün seylerine sahip oldugunu söyleyipte, Dinlerine bile ihanette bulunup, Hayali bir dünya kurduklari, zaten parca parca görülmekte!.

Türkiyede Denetim altinda olan Kur´anlar burada yetmemis, Sapik Salafi Müslüman Kardeslerinin Dini Kitaplarini Türkiyede Okullara kapak yaparak, yeni bir nesil yetistirip, Hashasi Ordularini, Kardes katili yetistirmek istedikleride ortada!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla