Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.14, 18:51   #3
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: MİT’e İhbarımdır: Verileri Bahçeye Gömdük | Can Dündar

Alıntı:
Ben uyarıyı alınca, bir önceki faşist rejimde öğrendiğimi yaptım ve verilerimi diske kaydedip uzak bir bahçeye gömdüm. Üstüne de şu notu yazdım:
“İlerde bu diski bulacak olana, Türkiye’nin o karanlık döneminden küçük bir hatıra...”
Hak Hukuk, ve Seref düsmani Hükümet, eldivenle ise koyulup, Srefsizligini gizleme amacli Cumhuriyetin Tüm verilerini hizmetine gecirmis, Yolsuzluklarini meshurastirmakta adeta yarisiyorlar!.

Sayet, bilgi edinme amacli, Milletin varligina ellerini koyacaklarsa, bunlarin kopyasini neden gecmiyorlar´ki?.

Gezi olaylarinda bile gördük bu ********leri!.
Video Kayitlarina Pis ellerini koymuslar, birde bunlari silmeye kalkmislardi!.

Salaklar burada Bilgisayarin nasil calistigini bilemedikleri icin, burada Basarili olamamis, Sokak Haydutlari olan Cübbeliler Ordusu, ortaya cikmisti!.

Almanyadada el koymalar oluyor.
Burada kendi basimdan gecen davayi anlatayim ilkn önce.
Sene 1991, Araba kazasindan sonra, Hastaneye kaldirildigimda, Polisler Radyo koleksiyonumu görmüs, bunlara haciz koymuslardi!.

Burada basinda olmadigimdan Faydalanmaya calisan Sokak hirsizlarti Polisler, bunlar üzerine bana fatura yazmaya bile tenezül etmemisler, Arabayi daha sonra ziyaret ettigimde, Radyolarimin kayboldugunun farkina varmistim!.

Buna cok öfkelendigim icin, hemen Polis Istasyonunu basmis, bunlar üzerine davaci olmustum.
Yok neymis?.
Radyo hirsizlarinla beraber calisiyormusum, onun icin Radyolari kontrol etmeleri lazimmis!.

Madem öyle dedim, hepsini kontroil edin!.
Hepsinide yeniden geri istedigimi ama unutmayin!.
Iki hafta sonra Polisten mektup gelip, Radyolarimi alabilirm diye bildirdiler!.

Gittigimde, Radyolari üst üste yerlestirip, tanesi D-Mark zamani 1000 Papelden baslayan Radyolari geri vermeye hazirlaniyorlardi.
Oyun bozanlik yaptim burada!.

Yoook dedim, siz beni Hirsiz yerine koymaya calistiniz, bana sormadan Radyolarimi Caldiniz, ilk önce sizden Özür mektubu istiyorum, her Radyoyu kontrol ettiginize dair, Hirsizlik mali olamadigina dair, Radyo basi Belge istiyorum demistim!.

Ya istedigimi yapicaklardi, yada Hirsiz var diye, Polisi ben Mahkemeye vericektim, nede olsa, bana sormadan, Radyolarimi caldilar!.

Baska bir davada, su AKP´ci yandaslari, Vergi Dairesinden misafirleri geldiginde, bana danismistilar.

Teknik tarafini idare ettigim büroda, Diz üstündeki bilgilere ulasabilmek icin, el koymaya calistilar!.

Bunlarla konustuktan sonra, "Gülümseyerek" tabiki alabilirler, sadece Faturayi kessinler, ayni sekilde geri isteriz diye uyarida bulundum, yoksa bunun he3sabini verirler diye ikaz ettim!.

Buradada, Dizb üstü yeniden ayni sekilde geri geldi!.

Türkiyede ama, Yolsuzlarini örtmeye kalkan Cübbeliler ordusu, delilleri bile karartmaya kalkip, Üstüne orada Bilgisayarda olamayan bilgileri ekleyipte, hakli cikmaya kalkiyorlar!.

Böyle ********ler Ordusuna kim inanir?.

Daha önemli soru?.
Bu kadar ********lige karsi, Bu Polisler kendilerini nasil Paklayabilirler?.

Yakalayin Su Cübbeliler basi Tayyiple, Havuzcu Basi Oglunu, sonra düsünelim bu davayi!.

Basbakan olarak, Serefli, Yalan Söylemez, Cocuklarin ve Bebeklerin risklerini ayakkabi kutularina yerlestirmeyen, böyle Bebekleri bile Aclik ölümüne terk etmeyen basbakan istiyoruz!.

Hashasilerin Ankaradan uzaklastirilmasini istiyoruz!.

Ya bunlari yaparsiniz, Yada Hashasinin yaninda yargilanirsiniz, bu kadar Kolay!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti