Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.02.14, 12:33   #41
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6015
Mesajlar: 25,878
Ettiği Teşekkür: 100826
Aldığı Teşekkür: 141724
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(24 Şubat - 2 Mart
)

Gökyüzü, haftanın ilk günü iş hayatınızda rakiplerden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gizliliğe önem verin ve işinizle ilgili plan, proje ve uygulamalarınızı ulu orta paylaşmayın. Aşk hayatınızda ve ailenizle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir. Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilir, öfkeli çıkışlar sergileyerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Bekar Koç’lar,sizler de yeni bir ilişkinin içindeyseniz kırıcı ve baskın tavırlar içinde olabilirsiniz, dikkatli davranın ve haftayı sakinlikle geçirmeye çalışın.Gökyüzü, haftanın ilk günü iş hayatınızda rakiplerden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gizliliğe önem verin ve işinizle ilgili plan, proje ve uygulamalarınızı ulu orta paylaşmayın. Aşk hayatınızda ve ailenizle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir. Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilir, öfkeli çıkışlar sergileyerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Bekar Koç’lar,sizler de yeni bir ilişkinin içindeyseniz kırıcı ve baskın tavırlar içinde olabilirsiniz, dikkatli davranın ve haftayı sakinlikle geçirmeye çalışın.

Bu hafta olabildiğince planlı hareket edin. İş hayatınızda açık ara ön plana çıkacağınız bir dönemdesiniz. Şansınızı akıllıca değerlendirmeli ve birinci önceliğinizi işinize vermelisiniz. Bu, kıskanç insanların saldırılarına maruz kalmanıza sebep olabilir. Kimseyle ikili tartışma içine girmeyin, bırakın saldırsınlar. Kim dost kim düşman ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun yaşanacağı, paylaşımlarınızın çok daha sıcak ve samimi olacağı zamanlardasınız, keyfini çıkarın ve gereksiz kıskançlıklarla ilişkinizi hırpalayacak davranışlar içinde bulunmamaya özen gösterin.


Bu hafta yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için ilk sözü söyleyen taraf siz olmalısınız. Yaşamınızdaki pek çok problem ortadan kalkmaya başlıyor. Rahatlayacak, kendinizi iş ve eğitim hayatınızda daha iyi yerlere taşıyacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. İş arıyorsanız pek çok yerden olumlu haber alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Evli İkizler, devam eden beraberliğinizde ciddi sorunlar yaşayabilir ve ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Duygusal geçişleriniz bir hayli kuvvetli olacağından farklı arayışlar ve kısa süreli beraberlikler, büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bekar İkizler, sizler de yeni tanıdığınız insanlara dikkatle yaklaşın.


Bu hafta iş hayatınızda değişimler söz konusu olabilir, bilin ki bu değişimler sizi daha iyi şartlara kavuşturacak. İlk günlerde biraz zorlansanız da çok fazla müdahale eder davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Başkalarından kaynaklanan finansal problemler olabilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutun. Geleceğinden emin olduğunuz paralara güvenerek yatırım ya da harcamalarda bulunmamaya özen gösterin. Finansal problemler eş ya da sevgilinizle fikir ayrılıkları yaşamanıza sebep olabilir. Bekar Yengeç'ler, bu ay fazlası ile dikkat çekecek, duygusal yaşamınızda hareketli ve keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.
Bu hafta finansal anlamda unuttuğunuz alacaklarınızı tahsil edebilir, bu anlamda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda temponuz artacak. Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız. Olabildiğince ön planda olmalısınız. Önemli görüşmelerinizi bu hafta gerçekleştirmek için çaba sarfetmelisiniz. Yeni bir kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız 2 kez düşünün ve öyle karar verin. Göklerin etkisi ile hafta sonuna doğru gergin bir ruh haline bürünebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda tartışmalar ve ayrılıklar söz konusu olabilir. Bunun bilincinde olup sinirlerinize hakim olarak hareket ederseniz sonradan pişman olacağınız karar ve olayların içinde olmazsınız.

Bu hafta iş hayatınızda sabırlı, çalışkan ve işinize önem vererek hareket ederseniz hafta sonuna doğru bunun mükafanızı alacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla rekabet içinde değil uyum içinde olmaya özen gösterin, bu sizler için bir hayli zor olsa da! Özel yaşamınız bu hafta bir hayli önem kazanmakta. Uzun zamandır devam eden problemleri tek taraflı çözememiş olmanın karamsarlığı üzerinizde devam ederken, eş ya da sevgilinizin hatalarının farkına varması ve ilişkinizi kurtarmak, iyileştirmek yönünde sizden talepte bulunması her şeyi değiştirebilir. Samimiyetine güvenin ve ilişkinize bir şans daha verin. Eğitim hayatı devam eden Başak’lar, sizler de sistemli bir şekilde çalışmanızın mükafatını alabileceksiniz.
Gökyüzü bu hafta iş ve özel yaşamınızda gelişen olayların akışına ayak uydurmakta zorlanabileceğinize, buna bağlı umutsuzluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Yaşadıklarınız sizleri yorsa da mücadele etmekten vazgeçmemeli, moralinizi yüksek tutmak için çaba göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru gökyüzünün yüksek enerjileri sizlere iyi gelecek ve zayıf düşmüş enerjinizi yükseltecek. Bugünlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili neler yapabileceğinizi düşünmeli, kararlar alıp güçlü bir irade ile uygulamaya geçmelisiniz. Bekar Terazi'ler, duygusal yakınlaşmalar aşka dönüşebilir.
Gökyüzü, sezgilerinizin yoğun ve yol gösterici olduğu bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda sizin dışınızda yaşanacak finansal problemler, birlikte iş yaptığınız ve çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görmenize, verdikleri sözleri yok sayarak hareket etmelerinin şaşkınlığını yaşamanıza sebep olabilir. Sınavlardan geçiyor, hayatın farklı bilinmeyenlerini öğreniyorsunuz. Özel hayatında ilişkisi devam eden Akrep'ler, birlikte olduğunuz insanın duygularından bir türlü emin olamaması ve ilişkinin adını koymaktan ısrarla kaçınması karşısında net bir şekilde ondan devam ya da tamam demesini isteyebilirsiniz.
Gökyüzü, bu hafta, işinizle ilgili konularda gerginliklerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Yaptıklarınız görmezden geliniyor düşüncesine kapılabilir ve kendi kafanızda türlü senaryolar yazabilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin. Emeklerinizin karşılığını maddi manevi alacak, belki de terfi alarak taçlandırılacaksınız. Özel yaşamınızda ise sorunlu, kavga ve tartışmaların yoğun yaşandığı bir ilişki içindeyseniz, kendinizi doğru ifade edebilmenin avantajlarını yaşayacaksınız. Eş ya da sevgilinizin haklılığınızı anlaması ile sulh ilan edecek, birbirinizde daha önce keşfetmediğiniz farklı olumlu yönlerinizi keşfederek ilişkinizi çok daha romantik ve renkli bir hale getireceksiniz. Bekar Yay’lar, çalışma arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayarak duygu dolu bir beraberliğe yol alabilirsiniz.
Gökyüzü, bu hafta, öfkenizi kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri. Her şeyi ben bilirim tavrı ile hareket eder, yakın çevrenizi haksız eleştirilerinizle kırarsanız, kırdığınız kadar kırılabilir ve derin pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Dünyanın merkezi siz değilsiniz, dünyanın en mükemmel insanı siz olamayacağınız gibi! En iyisi duygularınızı, ego ve öfkenizi kontrol altına alın. Kendinize tarafsız bir öz eleştiride bulunun. İnanın gördüğünüz tabloyu siz de onaylamayacaksınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle keyifli paylaşımlarda bulunacak ve ilişkinizi güçlendireceksiniz. Bekar Oğlak'lar, sizler de yeni insanlarla tanışabilir, ruhunuzu okşayacak keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.Gökyüzü, haftanın ilk günleri işinizle ilgili konularda oldukça temkinli davranmanız için uyarıyor sizleri. Finansal konularda risk almamalı, kendinize aşırı güvenerek yatırımlarda, yeni girişim ve planlamalarda bulunmamalısınız. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin, sözlerinizin ağırlığının altından kalkamayabilirsiniz. Hukuksal konularda söylediklerinizden dolayı başınız ağırabilir ve buna bağlı sorunlar yaşayarak haksızlığınızı yenilgiyle çevirebilirsiniz, dikkatli olun. Özel hayatınızda ise aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir, yeni bir ilişkiye adım atarak hayatınızın rotasını farklı bir yöne çevirebilir, sizi anlayan ve tamamlayan özel bir insanla yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz.Bu hafta daha önce zorlandığınız konularda, çevrenizden gelecek destekle kolaylıkla ilerleyebilir, maddi manevi güçlenebilirsiniz. Sağlığınızın hassasiyet kazandığı bir haftadasınız. Alerjik reaksiyonlara karşı dikkatli olun, cildinizle ilgili sağlık problemleri söz konusu olabilir. Maddi anlamda hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin harcamaları sorunlara sebep olabilir. Hafta boyunca mümkün mertebe ortak harcamalarınızı dengelemeye çalışmanızda fayda var. Haftanın son günlerinde almayı düşündüğünüz ev ya da araba ile ilgili süpriz gelişmeler yaşayabilir, aile bireylerinin de desteğini alarak mülk sahibi olabilirsiniz. Bekar Balık'lar, sizler de bugünlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.