Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.14, 14:58   #1
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161562
Aldığı Teşekkür: 177623
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Usta Kalem Bekir Coşkun, Yazarı Olduğu Cumhuriyet Gazetesinden Ayrıldı

Coşkun bu ayrılığı Facebook sayfasında yaptığı şu açıklamayla duyurdu:
“Facebook arkadaşlarım... Her şeyimi sizlerle paylaştım... Herkesten önce sizin hakkınız, benden duyun isterdim... Geçtiğimiz cuma günü Cumhuriyet Gazetesi'den ayrıldım...

Belki bir çözüm umududur, açıklamayı beklettim... Cumhuriyet'e üç yıl için teşekkür ederim... Ayrılma sebeplerini konuşmanın yararı artık olmaz... Ne yapacağımı, nerede yazacağımı yine sizlerle paylaşırım... Sizler benim büyük ailemsiniz, tek derdim sizden uzak düşmemek...”

Usta kalem Coşkun, Cumhuriyet'teki son yazısını 14 Şubat tarihinde yazmıştı. Odatv'nin konuştuğu Bekir Coşkun, bundan sonra nerede yazacağının henüz net olmadığını belirtti.

Kaynak

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.