Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.14, 12:55   #1
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14428
Aldığı Teşekkür: 15347
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Sokağa İnemeyenler

Seçime adım adım….
Ortalık toz duman…
Üst siyaset çalkalanıp dururken, durulmaya yüzü yok.
30 Mart’a kadar neler olabilir neler ?
Adaylar ve aday adayları liste kavgaları ile uğraşa dursun, vatandaş proje bekliyor.
Çok çalışanlar peynirli, kıymalıdan oluşan yemeklerini cola eşliğinde götürürken, sosyal medyada paylaşımlarla seçim kazanacaklarını zanneden dangalaklar var hala.
Sokağa inemiyorlar.
Sokağa inebilmek için proje lazım.
Var mı projeniz ?
Biz mi duymuyoruz, siz mi anlatamıyorsunuz ?
Kargaları klavuz yapmışlar,Pazar yerinden 2 kg portakal satın almakla, adını sanını duymadığımız STK’ları ziyaret ederek çok iş yaptıklarını sanan adaylar ve örgütleri izliyoruz daha çok sosyal medyada.
Hala çok önemli merkezlerde aday ortaya koyamamış, masa başında ahkam kesenler, kazanmaktan bahsedenler var.
O parti, bu parti…
Herkes kendini biliyor.
Teslim olmuş muhalefet…
Her şeyi garanti gören iktidar…
Vatandaş işin içinde yok.
G. kılı olmayı kabullenenler,geçmişine küfrederek günü gün edenler, kendilerinden daha zeki olanları parti kapılarından içeri sokmamak için direnenlerle bu ülke siyaseti şekillenmez, düzelmez.
Lacivert takım elbiseli, kırmızı kravatlı, kürk mantolu siyaset değil, proje üreten, derdini anlatabilen,halkın dilinden anlayan siyaset bekenirken güzel ülkemde halk borç batağında kıvranıyor.
Kimsenin umurunda değil.
Belediye başkan adayı benim dediğim olacak!..
Belediye meclis üyelerini ben yazacağım…
Örgüt de kimmiş ?
Parti örgütlerine çöreklenmiş, bir dürüm, bir bardak çay için kırk takla atanların oluşturduğu yapı ile seçim kazanacağına inanan saftirikleri görüyoruz.
Aday çevrelerini kuşatmış yalakalar, kendilerine vazife çıkarıp görev üstlenerek şov yapıyor.
Ve asıl işin başında olanlar seyrediyor, sırt sıvazlıyor, öpüyor,kokluyor.
Kim mi bunlar ?
Bir şey söylemeye gerek var mı ?
Herkes mensup olduğu partilere bakıversin bir zahmet.
Neler göreceksiniz neler ?
Seçime gidiyoruz bu şartlarda…
Ka-za-na-ca-ğız diyorlar.
Nasıl ?
Hangi projeyle ?
Hangi ekiple ?
Hangi demokratik yönetim anlayışıyla ?
Sosyal medya paylaşımları ile yapılan seçim çalışmalarında tüm adaylara başarılar dileriz.
Tabi ki başarabilirlerse…

01.03.2014
Deniz

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.