Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.14, 22:02   #28
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sigarayı Bırakmak İçin Lütfen İzleyin...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Benim de bırakma zamanım geldi de geçti bile.

Spor yaparken ciğerim yanıyor..

Kumbarayı bozma bak ama..

* * *

Evde sigara içilmesi 2 yıldır yasak, otoda da içilmiyor, tek bir şey kaldı benim içmemem..

* * *

Sigarayı bırakmak zor bir iş, senin bırakabildiğine çok sevindim @Kartal34

Hiç düşünmeden aniden içmeyeceğim dedim, eşim dahi pek inanmadı ama şimdi inanıyor
Aslında pekde zor değilmiş.

Aldığım nefesteki temiz oksijeni hissediyorum, sabahları kalktığımda boğazımda bir tıkanıklık hissetmiyorum, ağız kokusu yok, sigaraya bağlı öksürük yok, yediklerimden içtiklerimden daha iyi tad alabiliyorum.

Daha önceleri 3-5 km yürüyünce tıkanırken, doktorun yürüyüş tavsiyesine uyarak 8 km yürüdüm hiçde zorlanmadım. Bir o kadar daha yürürdüm ama kalçama ufak bir ağrı girdi yürüyüşü kestim.
İnan zorlanmıyorum, hiçde aramıyorum.
Eskiden sigara içenlere laf edenlere çok kızıyordum!
-Sen içme, içenede karışma sağlık benim diyordum ama kendimi kandırmışım.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.