Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.14, 23:03   #31
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sigarayı Bırakmak İçin Lütfen İzleyin...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gülce Mesajı göster
Sevgili Real, ben 2 sene bıraktım. Başladım. Hiç kimse ben bıraktım, demesin. Bu merete başlanıyor ancak sağlığı gerçekten ölümcül olarak tehdit ederse o zaman bırakılıyor işte.

Başlama konusunu kesinlikle önermiyorum, keşke herkes bırakabilse.

En ufak örneği; malum bayanız, gerçi erkeği bayanı yok bunun ama

sigara kullanmadığım zaman, üzerime sıktığım parfüm kıyafetlerime siniyordu. Yıkasam bile o mis gibi kokuyu hissediyordum. Sigaraya başladığımda aynı parfüm, bir gün bile gitmiyor. Sigara öldürüyor kokusunu.

Solgun bir cilt hiç de güzel değil. Keşke beyin de bitirebilsek sigarayı. Bırakmak herkes istiyor ama beyin de bitirmediğimiz için bırakamıyoruz.

Sen de beyin de bitir @Real
Tebrik ediyorum sizi @Kartal34 güçlü olun başlamayın sakın.
Ben bu konularda eskiden tecrubeli olduğumdan bu sefer tuzağa düşmeyeceğim

Gençlik yıllarımda bir 6 ay, birde 1,5 senelik bırakma denemelerim oldu.
Daha sonraları.

-Yaa, bir tanedenbir şey olmaz, sonra 2 oluyor, 5 oluyor hiç anlamadan esir olup gidiyoruz.

Bu sefer, bir tanededen birşey olmaz demek yok, o bir taneden çok şey oluyor, en azından şimdi bunun bilincindeyim ve yaş itibarıyla bıraktığımda olumlu gelişmeleri çok çabuk görebildiğimden o kazanımlarımı kaybetmek benim için çok şey kaybetmek olduğunu çok net görebiliyor ve farkedebiliyorum.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.