Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.14, 19:26   #1
HeavenLy
#Öylece dur
inatçı gurur aslında bu
işte bir , #yalnızlık var!...

HeavenLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 23
Aldığı Teşekkür: 988
Rep Derecesi : HeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura aboutHeavenLy has a spectacular aura about
Ruh Halim: Eglenceli
HeavenLy - MSN üzeri Mesaj gönder HeavenLy isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Smile Selamlar Hoş Buldum Sanırım :) (HeavenLy)

Sanırım eksik olan şeyi buldum hoş geldin diyen yokmuş bana. (:

Adım Tuncay, 24 yaşındayım İstanbul'un Fatih İlçesinde bir hastanede doğmuşum. İstanbul gibi bir memleket olmadığını Van'da yaptığım askerlik sonunda öğrenmiş oldum. Pek televizyon izleyen biri değilimdir Galatasaray'ımın maçları dışında tabi ki

Onun dışında film izlemeyi ve müzik dinlemeyi çok severim hastasıyım da denilebilir.Okul durumum Lise mezunuyum Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Uluslar Arası İlişkiler Bölümü 3. Sınıfta okuyorum, bir kaç gereksiz hobim var Grafiti yapmak, oraya buraya bir şeyler çizmek gibi

Forumdan daha önce Türkiye çapında büyük sayılan bir çok Sohbet Sitesinde Güvenlik/Help(Kullanıcı Yardım) Forum vb bölümlerde Admin'lik yaptım. 8-9 Yıllık bir IRC/mIRC olayından sonra artık işlerin iyice ticari / parasal yönlere doğru gitmesi yüzünden forum olayına doğru kaydım. En azından forum'larda insanlar biraz daha samimiler para / ticaret olgusu IRC/mIRC dünyasına göre çok çok az.

Photoshop'a merak saldım bu aralar, uğraşıyorum öyle kendi halimde. Kendi photoshop konumda oyalanıp dururum ben forumda (konuyu kısa süre içinde açacağım ) , öyle bir hoş buldum konusu açayım dedim.

Bu arada fanatik GALATASARAY taraftarıyımdır.

Pek fazla konuşmam, konuştuğumda da susmuyorum sanırım, özetle

Hoş buldum. (:

''Güçlük, dostlarım, ölümden kaçınmak değil,
ama haksızlıktan kaçınmaktır; çünkü o ölümden daha hızlı koşar.

Sizin istediğiniz gibi konuşup yaşamaktansa,
kendim gibi konuşup ölmeyi yeğlerim.''
HeavenLy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
18 Üyemiz HeavenLy'in Mesajına Teşekkür Etti.