Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.03.14, 01:28   #20
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Selamlar Hoş Buldum Sanırım :) (HeavenLy)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Efruz Mesajı göster
Hoşgeldiniz

İnsanlıkarayan'a soracak soru kalmamış gibi görünüyor
O nedir Oooooo.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi HeavenLy Mesajı göster
Sanırım eksik olan şeyi buldum hoş geldin diyen yokmuş bana. (:

Hoş buldum. (:

Bak baaak, Kuru Iftirayla Foruma ayak basiyor.
Hadi beni Es gec, Hosgeldin demeden ilk önce tabiki karsimdakini tanima hakkini kullaniyorum.

Eee simdi Fatihli oldugunumu söylemeye calistin?.
Bastan söylemis olayim, sizin gibi Okumuslugum "Türkiyede" yok.

Anca 3´üncü sinifi bitirdim. (Türkiyede)

Yazinizda tek hosuma giden, Türkceyi yeniden ögrenmeme karsin, rahat okuyabilmem, Virgülleri, Noktalari iyi, yerinde görebilmem.

Alıntı:
Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Uluslar Arası İlişkiler Bölümü 3. Sınıfta okuyorum
Sayet gercekten Fatihliyseniz, 2012 senesinden beri "Wiebaden" ile Kardes Sehirlik yaptigini biliyormuydunuz?.
Kendim Wiesbaden´li degilim, söyle 50 Kilometre dogusunda oturuyorum.

2006 senesinde, Hayatimda 3 günü ayirip, Aksamlari Sarhos, Gün isiginda yari Sarhos oralari gezmeye calistim.

Sey, Fena degildi oralari.

Dogum yerim, "Istanbul" disinda kaliyor, söyle 160 kilometre batisinda.
Simdi kaldigim yerde, "Istanbuldan" söyle böyle 2300 Kilometre Kuzey Batisinda.

Van´da Askerligini yaptigini söylemissin, biraz soguk degilmiydi oralari yahu?.
Hangi Dönem?. (Askerlik)

Alıntı:
Forumdan daha önce Türkiye çapında büyük sayılan bir çok Sohbet Sitesinde Güvenlik/Help(Kullanıcı Yardım) Forum vb bölümlerde Admin'lik yaptım. 8-9 Yıllık bir IRC/mIRC olayından sonra artık işlerin iyice ticari / parasal yönlere doğru gitmesi yüzünden forum olayına doğru kaydım. En azından forum'larda insanlar biraz daha samimiler para / ticaret olgusu IRC/mIRC dünyasına göre çok çok az.
Türkce yeni ögrenmeye basladigim icin, tam mana veremedigim terimler bulunuyor, sunlara aciklik getirebilirmisiniz?.

He yaaa, burada bu Forumda Kisaltmalarda yapilmadigini söylemeye müsade ver, sayet benim gibiler, ney oldugunu anlamakta zorluklar cekiyoruz.

Simdilik burada son vermeden, surasinida bir göstereyim dedim. Tikla

He he he, Hosgeldini unutacagimi zannettin degilmi @HeavenLy?.

Yahu "Türkce" bir isim bulamadinmi?.

Hosgeldin Tuncay.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.