Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.14, 10:06   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Yeni Bir Umut! | Tokmak

Harika bir fikir! Bunu mutlaka uygulamak gerek, fakat…

CHP ve MHP Genel Başkanları (Kılıçdaroğlu ve Bahçeli) o basireti gösterebilirler mi?

Sosyal medyada ortaya atılan fikri çok beğendim.

Düzmece delillerle tutuklanıp Silivri Cezaevi‘nde haksız yere iki yıl iki ay yatırıldıktan sonra tahliye edilen Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ “Cumhurbaşkanlığı’na aday” gösterilse ne kadar güzel olur!

Bu düşünceyi gönülden destekliyorum… Ve inanıyorum ki, ulusumuz da destekleyecektir.

Türkiye‘nin 12‘nci Cumhurbaşkanı beş ay sonra, ağustos ayında, halkoyu ile seçilecek.

Gerçek yurtseverler, “Ülkemizin hâli ne olacak?” diye kara kara düşünüyordu.

Allah‘tan umut kesilmez. İşte yeni bir umut doğdu…

İlker Başbuğ‘dan daha iyi bir Cumhurbaşkanı adayı mı bulacağız?

Sosyal medyada vatandaşlarımız:
“Başbuğ, tarafsız, dürüst ve demokrat kişiliğiyle herkesin sevgisini kazandı. CHP ve MHP, Cumhurbaşkanlığı için onu ‘Ortak aday’ göstersin.” diyor.

CHP ve MHP böyle bir basiret, böyle bir olgunluk gösterebilirse, gerçekten, ülkenin kaderi değişebilir.

Çankaya, “Taraflı ve partili” bir siyasetçiden kurtulur.

O zaman, kendisini bu ülkenin sahibi sanan zihniyet, tarafsızlığın nasıl olduğunu görür… Demokrat düşünceyi, objektif davranışı ve fazileti anlar.

Ergenekon kumpasıyla hapsedilen İlker Başbuğ‘un Cumhurbaşkanı seçilmesi, kumpasçılara en güzel cevap olur!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.