Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.14, 11:04   #5
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14441
Aldığı Teşekkür: 15352
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gel Pazar Gelll!

30 Mart belki yalnız başına bir şeyler ifade etmiyor olabilir. Kimilerine göre ya bir doğum günü ya da evlilik yıldönümü kabul edilebilir ve hatta bazılarımız için o tarihte yaşanmış acı ve tatlı anılarımız da aklımıza gelebilir. Ancak 30 Mart 2014 dediğimde inanıyorum ki hepinizin aklına o tarihte yapılacak olan Yerel Seçimler gelecektir.
işte bu yüzden 30 Mart 2014 yerel seçimler önem arz etmektedir. “Birilerinin kazanıp, kaybedeceği basit bir yerel seçimler değildir.” Ülkemizin ve ülke insanımızın ve hatta bireysel olarak ailemizin geleceğinin seçimi olacaktır. ..

Herkes oyunu kullanmalı. her seçimden önce söylediğimiz gibi, bir vatandaş olarak oyumuzu mutlaka kullanmamız gerektiğini hatırlatmak ..
sayğılar sunarım...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Siyasetçi seçmeni sandık zamanı hatırlar, sonra unutur...

Unutulmak için niye oy veriyoruz ki? Ben artık tüm siyasileri ve siyasi partileri boykot ediyorum... Bundan sonra benden hiç biri oy alamaz...

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.