Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.14, 11:34   #45
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,852
Ettiği Teşekkür: 100747
Aldığı Teşekkür: 141642
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2014)

Haftalık Burç Yorumları

(10 Mart - 16 Mart
)

Bu hafta iş birliği içinde olduğunuz fikir alışverişi yaptığınız kişilere karşı sakin bir tutum içinde olmalı öfkeli ve aceleci davranışlardan uzak durmalısınız. Sabırsızlığınızın sonucunda beklenmeyen maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Evli Koç’lar bu dönemde eşten kaynaklanan finansal problemler ve hukuki sorunlarla karşılaşabilirler sabırlı davranın evlilik iyi günde de kötü günde de birbirine destek olmak demektir. Bu süre içinde kararlar almak ilerleyen zaman içinde pişmanlık duymanıza sebep olabilir. Sorunları büyütmeden hareket etmeli yapıcı davranmalısınız. Eş yada sevgilinizle iletişime önem vermeli pişmanlık duymamak adına ilişkinize bir şans vermelisiniz. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi finansal konularda kayıplara karşı uyarıyor sizleri...Yıldızların öğretmeni Satürn’ün sizleri yaşamın hemen her alanında aşktan işe sağlıktan aileye zorlayıcı sınavları ile sıkıntılardan daha güçlü bir şekilde çıkabilmeyi mücadelenin sonunda başarıya ulaşabilmeyi sahip olduğunuz gücün farkındalığını kazandırdı sizlere. Şimdi gücünüzü ele alın! Yaşadığınız ve yaşattığınız her şeyin ilahi tezahürünü göreceksiniz. Üzdüyseniz üzülecek üzüldüyseniz sizi üzenlerin yaşadıklarına şahitlik edecek. Cennetinde cehenneminde bu dünyada olduğunun bilincine idrak edeceksiniz. Kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz! 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi aşk hayatınızda yeni başlangıçları yenilikleri sevginin kutsallığının yaşamınıza Güneş olup doğacağını müjdelemekte...

Bu hafta iş ve aile hayatınızda keyifli gelişmelerle moral bulacaksınız. İş hayatınızda ani ve başarılı bir çıkış yakalayabilir istikrarlı şekilde ilerleyerek kazançlı çıkabilirsiniz. Siz yeterki Kendinizi sevin ruhunuza bedeninize gereken değeri verin ve olumsuzlukların esiri olmadan mücadele edin. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aile ve özel yaşamınızda önemli kararlar alabilir sorunlu bir ilişkiye son noktayı koyarak gerçek huzuru yakalayacağınız bir beraberliğe adım atabilir; Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı yine bu sure içinde atabilirsiniz.

Bu hafta duygusal hayatınızda keyifli gelişmeler hayata daha sıkı bağlarla bağlanmanızı sağlayacak. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşanabilir uzun zamandır size ilgi duyan biri duygularını ifade edebilir ve keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Yine dolunay enerjisi ile iş hayatınızda geçmişte değerlendiremediğiniz bir konu arkadaşlarınız aracılığı ile gündeminize gelebilir ve şans kapınızı ikinci kez çalabilir. Şimdi hızlı düşünün ve sezgilerinizin gücüne güvenerek hareket edin.

Bu hafta ikili ilişkilerinizde bencil davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Öfkeniz ciddi sorunlara neden olabilir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi bir başkasına yapmamanız gerektiğinin bilinci ile hareket edin. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda birlikte olduğunuz kişi ile duygusal bağınız kuvvetlenebilir hatalarınızın farkına vararak sevgi dolu yaklaşımlar sergilerseniz karşılığını fazlasıyla alırsınız. Bekar ve ilişkisi olmayan aşka küskün Aslan’lar sizlerde doğru yerde doğru zamanda doğru insanla karşılaşabilir ve ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi...
Başkalarının sebep olduğu acıları depreştirmeyin ve anı yaşayın. Sevilip sevilmenin huzurunu yaşayın ve bu sizleri güçlendirsin. Şöyle size sunulanları bir gözden geçirin ve ilahi adaletin daima haklıdan yana olduğunun farkına varın. Özel yaşamınızda da eş ve çocuğunuzla keyifli bir hafta sizleri karşılamakta. 16 Martta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile sağlık sorunları olan Başaklar hızla iyileşme sürecine girecekler. Kilo problemi olanlar diyete başlayabilir ve kısa sure içinde istedikleri sonucu kolaylıkla alabilirler. Ailevi ilişkilerin önem kazandığı dargınlıkların ve yanlış anlaşılmaların ortadan kalktığı yaşama sevincinizin ve bağlılığınızın arttığı keyifli günler.Gökyüzü aşk hayatınızda daha cesur adımlar atmanız için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin. Bekar Teraz,şer eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi her an kalbinizin kapısından içeri girebilir. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile ruhsal çalışmalar dua ibadet meditasyon yapabilir. Omuzlarınızda ağırlığını hissettiğiniz stress ve sıkıntılardan uzaklaşarak öz benliğinize dönebilmenin rahatlığını deneyimleyebilirsiniz.
Gökyüzü duygusal konularda haftanın ilk günleri huzursuz bir ruh hali içinde olabileceğinize işaret etmekte. Siz ayrılık aşamasında iseniz ve mecburiyetlerden dolayı aynı evde bulunmak zorunda kalıyorsanız iki kere dikkatli olmalı kendinizi zarara uğratacak davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda zor olaylarla karşılaşabilir ve tek başınıza mücadele edebilmek için yeterli gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise günlerdir yaşanan olumsuzluklar sona eriyor ve rahat bir nefes alarak olumlu gelişmelerle huzur buluyorsunuz. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Aşk hayatınızda sevip sevileceğiniz bir beraberliğe adım atabilir yaşamınıza giren o özel insanın pozitif enerjisi ile maddi hayatınızda da karlı yatırımlar kazançlı ortaklaşa işler yapabilirsiniz.Gökler bu hafta yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi özel hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz olumlu enerjiniz sayesinde yakınlarınızın da desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Uzun süredir devam eden birliktelikleri olan Yay’lar süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir gündesiniz. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisinden itibaren yatırım fırsatları ile karşılaşabilir uzun zamandır arzu ettiğiniz bir gayrimenkulu edinebilirsiniz. Evli Yay’lar sizlerde eşinizin uzun zamandır tahsil edebilmek için çabaladığı yüklü bir paranın gelmesi ile yeni bir ev yada araba alabilirsiniz.
Yaptığınız işte ne kadar çok kendinize güvenir ve gelişime açık olursanız o denli kazançlı çıkarsınız. Özellikle aile bireylerinizle ilişkilerinizde uyarılarınıza rağmen söylediklerinizi dikkate almayan yakınlarınızı değiştirmeye kalkmayın. Uğraşlarınız çaba vermeyecektir ısrarcı olmayın ve kendi hallerine bırakın. Duygularınızla aklınız arasında ki bağı dengeleyerek sizin için neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu belirlemenin zamanı geldi. Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olacağı bu süreçte kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bu doğrultuda geliştireceksiniz. 16 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile yurt dışı kaynaklı iş teklifleri iş birlikleri söz konusu olabilir. Gizliliğe önem vererek kimselere duyurmadan kabul edin ve finansal sorunlarınızı ortadan kaldırabilecek büyük projelerin baş mimarı olmak üzere ilerleyin.

Yeni insanlarla tanışmalar yeni başlangıçları da beraberinde getirecek. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz maddi manevi şanslarla karşılaşacaksınız. Maddi konularda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacak uzun zamandır istediğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirebilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Özel yaşamınıza gelince sizler Aşk’la beslenen insanlarsınız değiştiremeyeceğine inandığınız bir ilişkiyi daha fazla zorlamak sadece üzülmenize neden olacaktır. Her bitiş yeni bir başlangıçtır sizler için. 16 Martta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile finansal konularda rahatlayacak gelir gider dengesini ayarlayabilmiş olmanın huzuru ile yatırım planları yapabileceksiniz. Özellikle bu dönemde araştırma yapmalı hayallerinizi süsleyen ev ya da işyerini satın almak için harekete geçmelisiniz. Evli Kova’lar dolunay enerjisi eşinizle iletişiminizi güçlendirecek ve birbirinizi en kadar çok sevdiğinizi anlamanızı sağlayacak.


Bu hafta seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla konu ile ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz. Özel hayatınıza gelince başkalarının sorumluluklarını taşımaktan yoruldunuz. Yakın çevrenizin üzerinizde kurduğu baskıdan özgürleşme isteğiniz ön plana çıkıyor kendinizi doğru sözlerle ifade ederek sizin de bir hayatınız olduğunu buna saygı duymaları gerektiğini hatırlatarak bunu sağlayabileceksiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. 16 Martta karşıt burcunuz Başak’ta gerçekleşecek Dolunay enerji ile birlikte özel yaşamınızda sevgilinizden süpriz bir teklif alabilir ve kendinizi kısa sure içinde düğün hazırlığı yaparken bulabilirsiniz.
Astrolog Şenay YANGEL
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
4 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.