Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.14, 19:45   #18
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32266
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Bayrağımız Yerlerde, Paçavralar Ellerde

@MoStAr

Tarih bilmeden konuşuyorsun böyle.. O zamanki THKP-C ile şimdiki DHKP-C'yi karıştırma bu bir..

Senin terörist dediğin iki değerli insan hayatlarında devletin askerine tek bir kurşun bile sıkmamıştır. Biri kızıldere katliamında şehit düşmüştür.. Öbürüde işkence edilerek parçalara ayrılmış ailelerinede öyle verilmiştir..

Bana mı inanmıyorsun aç tarihi oku.. Ben burda kafadan sallamıyorum. Abdullah öcalan gibi bir piyonu vizyonu olmayan kendi halkını katleden bir piyonu bu iki isimle eş tutma.. Yazık edersin.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla