Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.03.14, 09:34   #15
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Gel Pazar Gelll!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bak Cansuyu; ben de derim ki...

Bu Mart seçimleri aslında fazla bir şey ifade etmiyor... Ha AKP epey oy kaybedecek etmesine ama asıl iş 30 Mart seçimlerinden sonra başlayacak...

Ve onlar 2 sene içinde olmayacaklar!

Bak ne diyorum bir daha tekrarlayım: Mart' ın 30' un da gerileyecekler... Ha mucize oldu ya da hile, hurda falan yine % 49 falan... Olmaz ya hadi diyelim oldu...

Öyle olsa bile bunları tutan çoktan hem boğazlarından hem de kuyruklarından tutmuş...

Ve iddia ederek söylüyorum: 2 sene sonra AKP ve benzeri bir parti olmayacak!

Bir gün ''Aristo diye biri bunları demişti'' dersin.
Ağzından bal damlamış @Aristo bunlar zaten bu gidişle birbirlerinin başını yiyecekler. Ama yinede isterimki bu seçimlerde oy oranı olarak düşsünlerde. Birazcık olsun çenesi kapansın. Oy oranı yüksek çıkarsa kimse susturamıyor..

Aristo kişisi ozaman seni bulup alnından öperim ben

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.