Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.14, 10:21   #17
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Nerede Oy Kullanacağım?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Eleştiri hakkım her zaman olacak.. Bunun oy vermekle yada vermemekle bir ilgisi yok abi.. Oy verenler de eleştirebilir vermeyenlerde.. Ben zaten sistemi hep eleştiriyorum sistemin düşmanıyım.

Hep böyle söyleniyor. Oy vermedin eleştiremezsin felan.. Bu yanılgıyı kaldırmak lazım.. Benim düşüncem bir kenara bugün çoğu insan oy vermiyorsa kendisini temsil eden parti olmadığı içindir yada yüzde 10 gibi bir saçma barajın olduğu için oy vermiyor..

Zaten kendin diyorsun oy vermezsen akp senin yerine basacak mührü diye.. iş o duruma gelmişse varsın bassınlar çünkü o seçimden hiçbir fayda gelmez.. kaldı ki oy vermek hiçbirşeyi çözmedi bugüne kadar.. Bundan sonrada çözmez.. Hele hile hurdanın döndüğü bu sistemde "oy" dan medet ummak bana göre çaresizlikten öte birşeydir.

Esas çare bilinçlenmedir. Sandık değildir.. Bu tuzağa kanmayınız.

Ha benimki tamamen düşünülmüş birşey yani anarşizmin bana getirisi bu.. Ha öbür türlü hiçbirşeyden haberi olmayıp apolitik olanlar var o ayrı.. Apolitik olmak farklı anarşist olmak farklı..

Benim oyum insanlığadır..^^

Düşündüklerinle yazdıkların tutarsız ozaman. Herkes bu şekilde düşünürde oy kullanılmazsa tabiki bu iktidar herzaman %50 gezer..

Bu işler sadece yazmakla olmuyor elini taşın altına sokmak gerekir..

Oy kullanmamak en büyük hata ozaman zaten oyun onlarındır..
Genelde hep bu şekilde düşünüldüğü için belkide durum bu hale geliyor..

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.