Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.14, 12:38   #20
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131253
Aldığı Teşekkür: 42625
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Nerede Oy Kullanacağım?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Eleştiri hakkım her zaman olacak.. Bunun oy vermekle yada vermemekle bir ilgisi yok abi.. Oy verenler de eleştirebilir vermeyenlerde.. Ben zaten sistemi hep eleştiriyorum sistemin düşmanıyım.

Hep böyle söyleniyor. Oy vermedin eleştiremezsin felan.. Bu yanılgıyı kaldırmak lazım.. Benim düşüncem bir kenara bugün çoğu insan oy vermiyorsa kendisini temsil eden parti olmadığı içindir yada yüzde 10 gibi bir saçma barajın olduğu için oy vermiyor..

Zaten kendin diyorsun oy vermezsen akp senin yerine basacak mührü diye.. iş o duruma gelmişse varsın bassınlar çünkü o seçimden hiçbir fayda gelmez.. kaldı ki oy vermek hiçbirşeyi çözmedi bugüne kadar.. Bundan sonrada çözmez.. Hele hile hurdanın döndüğü bu sistemde "oy" dan medet ummak bana göre çaresizlikten öte birşeydir.

Esas çare bilinçlenmedir. Sandık değildir.. Bu tuzağa kanmayınız.

Ha benimki tamamen düşünülmüş birşey yani anarşizmin bana getirisi bu.. Ha öbür türlü hiçbirşeyden haberi olmayıp apolitik olanlar var o ayrı.. Apolitik olmak farklı anarşist olmak farklı..

Benim oyum insanlığadır..^^

Alıntı:
Eleştiri hakkım her zaman olacak.. Bunun oy vermekle yada vermemekle bir ilgisi yok abi.
Elestiri hakkini kimse elinden zaten alamaz, bazen Makarnaci olursun, bazende Cabalayici!.

Sadece bunuda bir gözün önünde tutmak lazim!.
Makarnacilarda, Miting Miting kosup, Sicak Evlerinden uzak kaliyorlar, bazen Cocuklarinin nasil büyüdügünü bile göremiyorlar.
Sayet böyle Miting, Miting dolasmazlarsa, Damga toplayamayip, Makarna Porsiyonlari kücülüyor.

Sayet gercekleri görebilseler, Vatanin Fabrikalarini satilipta, bunlar onun icin bu Makarna Paketlerine Mutac birakildigini görseler, Peslerinden kostugu sahislar tarafindan sürüklendigini bilseler, Gercek olan Haklarinin Ayakkabi kutularina sevkedildigi, kendileri Büyük Pastayi, aralarinda paylasirken, Sadece Tavuklarin önüne Bugday parcalari atarcasina, bunlari avladiklarini, onun icin bunlarin peslerinde kostuklari, iste bu Gercek kafalarina girerse, onlaqrda bunlarin pesinde kosarmi acaba?.

En basiti, Makarnaci bile olsa, Cemaatci bile olsa, burada Ogullarinin iyi bir Meslek edinip, Kendilerinden daha iyi yasamalarini saglamak istiyorlar.

gercekleri görmüs olsalar bile, Hirsizlar tarafindan sürüklendigi yerden, kendi kuvvetinle cikamiyorlar!.

Burada El ele verilip, bu Mandalardan, benim gözümde Domuzlardan kurtulmak lazim!.

Anarsisttim demistin, degilmi?.

Tam bunu yazarken, Yahudistanin Suriye ordusuna saldirdigi haberini Televizyonda izledim, interesan bir olay degilmi?.

Bir taraftan Karadenizde olay cikartip, Akdenizden iki gemisi oralara gönderilmis, hemen bunun üzerine Yahudiler, Firsati Firsat bilip, Büyük yahudistana bir adim daha atmis durumda.

Nede olsa, Kahraman Maras´a yerlestirilmis mandalarin Roketleri tarafindan, Yahudi savas Ucaklari korunuyor!.

He yaa, Su Bos Bakanda, Türkiye Topraklarinda, Tel Aviv´deki Elmas Borsasina, Elmas pazari hazirlayipta, bunlarin Vergilerinide sifirlamamisti?.

Neyse, soruna Basamak basamak yaklasalim!.

Iste gördügün gibi, Ankarayi hashasiler basmis, bunu daha evvelden´de görmüstün, Gezi olaylarindan, Bosbakan Fas´tan geldigi haftasinda, Mosadin Cantalar icinde getirdigi IP numaralarindanda gördün!.

Iste buna karsi, vermedigin Oy´un, otomatikmen bu Hashasilere yaziliyor, Otomatikmen, Suriyede, Gaza´da olan katliamlara, katkida bulunmus oluyorsun!.

Zira bu Hashasi, Masa üstünde Yahudistana söymüs olsada, Masa altinda, Kicini Yahudistana dayamis durumda!.

Bir zamanlar, bir söz düsmüstü, Devrim olmasi lazim, ister kanli olabilir, ister kansiz!.

Oy verdiginde, Bu Devrimin Kansiz olabilecegini düsünemezmisin?.

Artik Ufak tefek kibirleri birakmak lazim, Kurtulus carelerine bakmak lazim!.
Bunun kansiz gecebilmesi icin, Oyunu vericeksin, sayet oyunu öbürkü Politikacilarin Beceriksizligi yüzünden vermemeye kalkarsan, vermedigin oy, tam´da bu Hashasilerin ellerine gecip, Hirsizlari destekliyor!.

Bu secimlerde, Almanyada halen secemiyecegim, Secme hakkim olmus olsaydi, Bu Cocuk tecavüzcü Hashasilere oyumu vericegime, koministlere bile oyumu verirdim!, tabiki daha evvelki secenegim CHP veya MHP olurdu!.

Dini alet edipte, Hoca kiligina girmis Sapiklarin sözlerinle, Cocuk Tecavüzcülügünü destekleyenlerle isin olmaz!.

Belki unutulmus, yeniden gözden kacmistir.
Milletin parasinla ödenen, Milletvekili arabalarinda, bunlar suc üstü, "cocuk Tecavüzlügünde yakalandiginda, Bosbakan Hoca sifatinla, hemen sapigin serefini yerine getirmek icin Kosmustu!.

Simdi belki bunlar benim Cocuguma, Torunuma olamaz diye düsünebilirsin.

90 sene üzerinden gecmis, simdi bu basamakta olmamiz biraz komik degilmi?.

O zamanlar Birinci Dünya savasinda kaybetmis sayilip, Osmanli Paylasidiginda, *****lar, Mandalar yeniden Dogu Anadoluya yerlestirilmisti.

Kirklarelinde barinamiyan ***** Vali, Hashasi Abisi tarafindan Anadoluya yerlestirilmedimi?.
Acik olarak, Adana Mitinginde görülmedimi, ***** Valinin yüzü, duyulmadimi Sözleri?.

Kahraman Marasta, yeniden bu Mandalarin, *****larin, Roket atarlari yerlestirilmedimi?.

Mana olarak, Türkiye topraklarina atilan, düsen Bombalari gösterdiler!.
Halbuki, bir hesabini yapsan, atilan bombalara karsi, bu Roketler etkisiz!.
Bu Roketler, sadece Yahudistanin Savas ucaklarini koruma amacli Türkiyeye, Suriye sinirindan 100 Km. iceriye yerlestirildi!.

Ne tesadüf degilmi, Ak Denizden iki Rus gemisi Krim icin, Kara Denize gittiginden sonra, hemen "Yahudilerin" Suriyeye Savas ucaklarinla saldirmalari?.

Gercekleri artik görün, *****lar, Mandalar yeniden Dogu Anadoluya yerlesmis, Ankarayi bile ellerine gecirmisler!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti