Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.14, 13:10   #23
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32319
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Nerede Oy Kullanacağım?

@Insanlikarayan

Abi o zaman şunuda biliyorsun. Kan dökülmesi için kararı alanlar keyfine karar almıyor. Başta bulunanlardan daha büyük bir baş var.. ve o başa bu sandıkta dokunulabiliyor mu? Hayır..

Siyah kravatlı adamlar her zamanki gibi kucaklarından kaldırdığı bir adamdan sonra başka bir adamıda kucaklarına oturtuyorlar.. Bugün gördüğümüz o malum şahısta kucağa oturanlardan.. Yoksa keyfine karar almıyordur.. Ayrıca sistemin belirlediği çizgiler içinde sandıkla devrim olması imkansızdır. Sandık ve Devrim kelimeleri birbirine bile terstir. Atatürk sandıkla devrim yapmadı dikkatinizi çekerim. Kansız devrim hiçbir zaman olmaz..

@Çengelli İğne

Tuzu kurulardan değilim. Devlete paramın tamamını kaptırmamak için bile tam sigorta hayalinden vazgeçen yarı zamanlı çalışan fotoğrafçıyım. Ayrıca böyle bir karar aldığımdan dolayı gss adında hava borcum var tam 3 bin lira.. Bugün bu çarpıklığı anlatan bir tane parti bile olmadı ki sırf bu gss belası yüzünden partili olupta oy vermeyecek olan bir sürü arkadaş tanıyorum ve haklıda buluyorum onları..

@Mühür

Üzülerek söylüyorum ki çok bekleyeceksiniz..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.