Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.14, 17:23   #33
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Nerede Oy Kullanacağım?

Absürd gelebilir ben gücenmiyorum..

Ben sadece bu sistemin yanlısı değilim ne olursa olsun içindede olmayacağımı belirtiyorum ha benim gibi düşünen de vardır mutlak bu düşüncemde tek değilim yani..

Trollük yapmak gibi bir niyetimde yok..

Seçim akşamı çıkan sonuçlar ne olursa olsun tutumum değişmeyecek. Bir tepki yada bir övme belirtisi içeren bir yorum yapmam o gün zaten. Ama eleştirilerim her zaman olacak. Çünkü ben yanlış birşey yapmadım. Oy vermemekde bir tepkidir bir haktır.. Siz oy vererek nasıl içinizde bulunduğunuz rejimden memnun olmadığını gösteriyorsanız bende oy vermeyerek bu sistemden memnun olmadığımı gösteriyorum. Aradaki tek fark siz kukladan şikayetçi oluyorsunuz biz ve bizim gibilerse kuklaları yönetenler, bu rejimi bu sistemi kuranlardan oy vermeyerek şikayetçi oluyoruz.. Olay bu yani..

Her ne olursa olsun oy kullanmayanları hakir görmeyiniz.

Saygılar^^

@ReaL

Atatürk sandıkla gelmedi ki abi devrimle geldi. Sandıkla gelmek başka devrimle gelmek başka.. Ayrıca evet oy verenler bizden daha suçludur. Yüzde 50'lik kesimin içinde ben bulunmadım..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti