Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.14, 17:54   #37
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Nerede Oy Kullanacağım?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Cansuyu

Malum şahısı kim seçti bu ülkenin yüzde ellisi seçti.. Beceriksiz muhalefeti kim seçti? ülkenin geri kalanı.. Bölücüleri kim seçti? onlarda belli..

Ben kesinlikle sizi veya diğer oy verenleri hakir görmüyorum yanlış anlamayın nereye oy verirseniz verin eyleminize saygı duyuyorum. Tam tersi bir durum olsa faşistlik yapmış olurum..

Bir üst mesajımda zaten söyleyeceğimi söyledim..

Dibine not: Gezi olayı senin benim hepimizin dışında kalan apolitik gençliğin direnişi oldu. Bu yüzden o direnişe kimse el süremez o ayrı konu..
Arkadaşım her seferinde saygı duyuyorum diyorsun ama bunu sözde söylüyorsun..

Çünkü yazılarında oy kullanan insanlara karşı hakaret cümlelerin var..

Nedense sürekli kendinizi farklı bir kalıp içinde tutuyorsunuz.. Tabi oy kullanarak bu iktidarı biz seçtik değilmi.. Sizde oy kullanmayarak kendinizi bu şekilde kandırıyorsunuz işte..

Halinizden oldukça memnunsunuz demekki o yüzden artık bu konu içinde size yanıt yazmayı düşünmüyorum..

Olaylara tek yönlü bakıyorsunuz ufkunuzu açmanızı dilerim..

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti