Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.14, 20:14   #43
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Nerede Oy Kullanacağım?

Neredeyse her düşünceden oy kullanmayan insanlar var, anarşistler ve apolitiklerin dışında; mesela bir kısım dindarlar, oy'un küfür kanunlarına destek olduğu anlamına geldiğini iddia ederek oy kullanmıyor, kimisi listede hemşerisi olmadığı için, kimisi doğaya katkıları olmadığı için, kimisi hepsi yediği için, kimisi de hiçbiri Atatürkü ve onun Türkiye aşkını temsil edemediği için vb..

@Serseri gezgin arkadaşımız "beni hiçbiri temsil etmiyor, bu düzenin bir parcası olmak istemiyorum" diyorsa kendisine birşey diyemem, o kendisini o noktada görmüş ve keskin bir sınır belirlemiş.

Benim oyumun kime olacağı zaten malumunuz ama bu konuda yani oy verme konusunda sınırda olanların sayısı çok daha fazla.
K-Pax isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz K-Pax'in Mesajına Teşekkür Etti.