Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.03.14, 01:05   #59
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Ve Twitter Engellendi!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Safeip´yi yükleyipte, Avrupa devletlerinden giris yapar gibi görünüptemi, giremiyorsunuz?.
Ben cyberghost kullanıyorum..^^

Dibine Not - Mümkündür bir bilgi vermeyi uygun görüyorum arkadaşlar.. Şu an vpnde en güvenli yol Tor browser kullanmak olduğunu belirteyim.

Çünkü Tor Browser'i normal vpn veya proxy sağlayıcılarından özel olmasını sağlayan tek fark var.. Tor tarayıcısı bildiğiniz torrent gibi birşey.. Normalde torrentte yapılan şuydu. Bir dosyayı çekerken bunu sunucudan değilde, bir başka bilgisayardan çekiyorduk bunun gibi milyonlarca kullanıcı kendi aralarında böyle indirme yada yükleme işlemleri yapıyorlardı.. Aynı şey Tor tarayıcısındada var. Siz başka bir kişinin ip'sini kendinizinmiş gibi kullanarak internet ortamında rahat takılabiliyorsunuz.. Tek dezavantajı yavaş olması..

Günümüzün sanal örgütlerinin en çok kullandığı tarayıcıların başındadır Tor Browser.. Bilginiz olsun istedim.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti